Wasze opinie
Ocena
Komentarz
Komentował/a
neutralna
neutralna
Brak odpowiedniej ilości otworów do skręcenia szafy , pomyłka w rozmieszczeniu drążka na ubrania , krzywo wywiercone dziury na zawiasy , bardzo słaba instrukcja do złożenia szafy
Zweryfikowany zakup
Edyta
06.11.2023 07:55
neutralna
neutralna
Szybka obsługa jednak bezrefleksyjna/mechaniczna. Obrazek przy zakupie jednego z zestawu mebli inny niż szczegółowa specyfikacja. Skutek to konieczność samodzielnego zakupu dodatkowych uchwytów do drzwi i samodzielne nawiercanie otworów. Widząc zamówienie zestawu mebli, z samej ciekawości można zadzwonić i zapytać, czy wybór innych uchwytów to świadoma decyzja czy omyłkowe kliknięcie. Szkoda, gdyż to generalnie solidny producent.
Zweryfikowany zakup
Roman
17.10.2023 16:57
neutralna
neutralna
Meble nie były zapakowane. Wszystkie deski były luzem, przemieszane. W taki sposób deski mogły ulec zniszczeniu a też rozkładanie ich na 3 oddzielne meble zajęło dużo czasu. To samo było ze wszystkimi śrubkami i kółkami. Wszystkie w jednym miejscu. Opisy w instrukcjach nie uwzględniały wszystkich elementów. Szkoda ze przy większych gabarytach nie ma usługi wniesienia nawet dodatkowo płatnej. Meble ładne.
Zweryfikowany zakup
Iwona N.
17.10.2023 10:42
neutralna
neutralna
Paczka przyszła w dobrym stanie, jednak problem był od strony kuriera, w statucie paczki wpisywali "Nie odebrano - odbiorca nieobecny" pomimo że w domu byłem przez cały czas i to ze względu na paczkę właśnie. Miała być 21.09 a była 27.09.
Zweryfikowany zakup
Michał
14.10.2023 18:43
neutralna
neutralna
Zamówiony produkt został dostarczony w ciągu tygodnia. Wykonanie ok. Nie ma problemu z indywidualnym dopasowaniem. Dobra strona internetowa pozwalająca na samodzielne zaprojektowanie. Jednak nie została dołączona instrukcja składania, co było nie lada wyzwaniem, szczególnie że poszczególne akcesoria nie zostały oznaczone (były też źle policzone), więc było to metodą prób i błędów. Poza tym, nie wszystkie otwory zostały nawiercone (brak jednego nawiercenia w szufladzie i jednego w półce), więc trzeba było samemu nawiercić. Do złożenia zatem potrzebny jest nie tylko młotek i śrubokręt, ale też wiertarka ze specjalnymi wiertłami otworowymi.
Zweryfikowany zakup
M
14.10.2023 08:15
neutralna
neutralna
Zamówiony mebel jest ok, jednak były nawiercone w 4 miejscach dziur na kołki, a miałem tam wkręcić wkręty pod połączenie mimośrodowe, więc musiałem się nakombinować, aby mebel się trzymał. Dodatkowo dostałem ogromną ilość zapasowych śrub i kołków co było mylące przy montażu.
Zweryfikowany zakup
Wojciech
30.09.2023 17:10
neutralna
neutralna
Proces zamówienia i kontakt ze sklepem wzorowy. Na każde moje pytanie tego samego dnia miałam szybką odpowiedź. Meble wykonane starannie, zgodnie z zamówieniem, byłam zaskoczona wysoką jakością. Niestety kwestia ich spakowania to inna sprawa. Elementy nie były od siebie oddzielone, przez co na palecie się porysowały... Panowie dostawcy wywalili paletę na trawnik i pojechali. Nie chcieli nawet podjechać bliżej do klatki schodowej. W skrócie wyglądało to po prostu jak paleta desek. Nie daje negatywnej opinii, ponieważ sklep robi kawał dobrej roboty, musi jednak popracować nad kwestią pakowania i zmienić dostawcę. Widać, że sprzedawcy dba o klienta a szkoda to marnować przez kogoś kto ma to po prostu w dupie.
Zweryfikowany zakup
Kszantoperzyca
22.08.2023 08:20
neutralna
neutralna
Paczki w różnych terminach dotarły do mnie . Termin był inny a było 7 dni opóźnienia . Meble nawet niezłej jakości .
Zweryfikowany zakup
Kasia
09.08.2023 09:01
neutralna
neutralna
Produkt w porządku. Problem tylko z dostawą, bo firma dostarcza paletę pod drzwi, więc meble trzeba samodzielnie rozładować, co jest sporym wyzwaniem. Nie ma możliwości dopłaty za rozładowanie.
Zweryfikowany zakup
Stanisław Ślubowski
11.07.2023 13:16
neutralna
neutralna
Mebel super jakości aczkolwiek kolory trochę inne niż w komputerze podczas składania zamówienia np. uchwyty w komputerze wyglądały na czarne a okazały się szare, więc dokupiłam czarne. Fatalny sposób zapakowania - płyty luzem na palecie zamiast w kartonach w zestawach, musieliśmy z mężem każdą płytę oddzielnie przenosić, przy czym ja rozcięłam sobie dłoń. Do zamówienia powinna być od razu dołączona instrukcja a nie wysyłana po upomnieniu mailowym. Gdyby nie jakość, bo mebel wygląda naprawdę solidnie opinia byłaby negatywna. Poza tym nie mam się do czego przyczepić.
Zweryfikowany zakup
Dobra jakość, reszta do poprawy
22.06.2023 11:32
neutralna
neutralna
Szkoda ze nie dajecie zaślepek w komplecie do złączek, a tak to wygląda beż szału
Zweryfikowany zakup
Krzysztof
15.06.2023 08:56
neutralna
neutralna
Nie było informacji, że elementy mebli są wydawane z magazynu bez żadnych opakowań. W tej samej cenie mogłem zamówić meble do domu, ale myślałem, że lepiej będzie jak sam przewiozę z magazynu do domu, oczywiście pod warunkiem istnienia opakowania. Na szczęście nic się nie stało, ale musiałem pokombinować jak zabezpieczyć meble na czas transportu samochodem kombi. Ogólnie meble solidnie wykonane i montaż przebiegł szybko.
Zweryfikowany zakup
Marcin
01.06.2023 15:22
neutralna
neutralna
Na plus: szybka realizacja, możliwość idealnego dopasowania mebli do posiadanych przestrzeni. Na minus: słabe dopasowanie elementów (po skręceniu pojawiają się milimetrowe nierówności), bardzo niedokładne instrukcje - jak ktoś nie złożył trochę różnych mebli, to nie ma szans poradzić sobie samemu, brakowało podstawowych elementów montażowych jak śrubki czy kołki co przy zamówieniu za tyle pieniędzy wydało mi się dość kuriozalne.
Zweryfikowany zakup
Tomasz Janik
05.04.2023 10:06
neutralna
neutralna
Zamówiona szafka została dostarczona bez frontu, dodatkowe oczekiwanie na front. Instrukcja składania mało intuicyjna nie dostosowana do konkretnej szafki na wymiar.
Zweryfikowany zakup
Piter
25.03.2023 08:26
neutralna
neutralna
Wszytko ok z wyjątkiem sposobu zapakowanie. Wszystko we jednej paczce, długiej na ponad dwa metry i ciężkiej (dwie osoby miały problem przenieść). Państwo w fabryce macie do dyzpozycji wózki widłowe i widlaki. Ja mam tylko gołe ręce.
Zweryfikowany zakup
Życzliwy
17.03.2023 08:20
neutralna
neutralna
Mebel na wymiar został dostarczony sprawnie, był zgodny z zamówieniem. Jednak nie dołączono instrukcji montażu mimo że zgodnie z ofertą na stronie powinna zostać dostarczona spersonalizowana instrukcja montażu. Napisałam maila w tej sprawie w odpowiedzi otrzymałam informację że ten mebel nie ma instrukcji montażu i dostałam jakąś ogólną instrukcję. Podsumowując: mebel i dostawa - ok, kontakt i pomoc po otrzymaniu mebla - nędzna.
Zweryfikowany zakup
Magda
31.10.2022 09:26
neutralna
neutralna
Jestem średnio zadowolona z przeprowadzonej transakcji. Długi okres oczekiwania na realizację zamówienia był co prawda znany mi od początku, jednak termin został dodatkowo przedłużony w związku z otrzymaniem nie pełnego zamówienia - dostarczono tylko formatki . Musiałam telefonicznie reklamować otrzymane zamówienie bez akcesoriów koniecznych do złożenia szafki. Mimo obietnicy mojego rozmówcy nie doczekałam się telefonicznej odpowiedzi jak i kiedy otrzymam brakujące akcesoria. Wprawdzie w dniu następnym otrzymałam brakującą część zamówienia jednak niesmak pozostał. Zabrakło chyba zwykłego przepraszam. W tej sytuacji , biorąc pod uwagę wysoki koszt szafki i powyższe perypetie, nie poleciłabym nikomu z czystym sumienie Waszej firmy.
Zweryfikowany zakup
Urszula Kukiel
28.10.2022 11:23
neutralna
neutralna
Meble na wymiar wykonane bardzo dobrze i tutaj jestem bardzo zadowolona z obu produktów. Zastrzeżenie mam co do opakowania. Wszystkie części mebli na wymiar zostały przekazane kierowcy ( którego wyslalam po odbiór bo nie jestem z Krakowa) do odbioru luzem na palecie ! Nie było możliwości ani chęci ze strony magazyniera zabezpieczenia tych mebli nawet zwykła folią. Przy tej cenie mebli jest to w moim przekonaniu niedopuszczalne gdyż ciężko je dowieść do domu. Myśle ze warto pomyśleć nad jakimkolwiek zabezpieczeniem produktu.
Zweryfikowany zakup
Agnieszka
13.10.2022 08:18
neutralna
neutralna
Zasadniczo zamówiony produkt został dostarczony w ratach zgodnie z zamówieniem ale sama obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia.
Zweryfikowany zakup
marek.madej.sierski
18.09.2022 08:48
neutralna
neutralna
Zasadniczo zamówiony produkt został dostarczony w ratach zgodnie z zamówieniem ale już sama obsługa klienta, kontakt, słowność pozostawia wiele do życzenia.
Zweryfikowany zakup
marek.madej.sierski
18.09.2022 08:47
neutralna
neutralna
Jeżeli nie pracujesz zdalnie i nie jesteś dostępny miedzy 8-16 dostawa to koszmar - przesyłki są wydane do doręczenia, ale kurier nie dzwoni przed przybyciem jedynie awizuje, gdy nie zastanie cię w tej minucie przy domofonie. Numer do kuriera można otrzymać dopiero po telefonie na infolinię, ale wtedy kurier jest już poza rejonem i jest nieuchwytny lub nie odbiera telefonu. Miałam problemy z dostawą, jednak pomógł mi bardzo Pan Radosław z działu logistyki - serdecznie dziękuję za tą pomoc - Panu należy się podwyżka!! Rada dla meble.pl - zmieńcie kuriera lub dopłaćcie za usługę telefonicznego informowania klienta o przybyciu, dotąd nie spotkałam się z takim niechętnym podejściem kuriera. Odnośnie transakcji - całość przebiegła pomyślnie, mebel jest ok - ma parę niedociągnięć typu nieatrakcyjne klejenie, trzeba klej mocno doszorować. Miałam też wgniecenie w płycie - jednak jest to miejsce niewidoczne a sama wada mogła się wydarzyć podczas dostawy.
Zweryfikowany zakup
Monika
16.08.2022 12:23
neutralna
neutralna
Do mebli nie został dołączony zestaw montażowy, został na magazynie, doręczony później. Brak instrukcji montażu...
Zweryfikowany zakup
Marcin
21.07.2022 13:04
neutralna
neutralna
Brak instrukcji do złożenia szafki rtv. Brak śrubek do przykręcenia zawiasów. Do blatu szafki przyklejona guma do żucia.
Zweryfikowany zakup
Elżbieta Wietecha-Flaga
11.07.2022 13:23
neutralna
neutralna
Meble po złożeniu same w sobie są OK, ale dołączone schematy pozostawiają wiele do życzenia. Instrukcje nie do końca są czytelne, a do tego numery naklejone na elementach meblowych nie pokrywają się z tymi w instrukcjach. Przy zamówieniu kilku szafek, wszystkie są spakowane w jedną dużą paczkę na palecie, więc proszę się przygotować na sortowanie i przygotować sobie dodatkowe pomieszczenie na rozkładanie. Ponadto w transporcie lub w produkcji niektóre naklejki się uszkadzają więc potem jest zabawa jaki to element i od której szafki. Dodatkowo otrzymałem śruby których w ogóle nie ma w montażu ??? Przy dużych szufladach tylko dwie miały otwory o odpowiedniej średnicy pod mocowanie pałąków bocznych szuflach, pozostałe trzeba było rozwiercać. Generalnie ocena końcowa według mojej opinii to mocne 3,5/5 !
Zweryfikowany zakup
Adam
07.07.2022 11:11
neutralna
neutralna
Bardzo mi sie podoba pomysł i kustomizaja mebli. Przesyłka terminowa wykonanie mebli dobre, pasowania otworów również bez zarzutu. Niestety jest trochę do poprawienia aby było pozytywnie. 1) po pierwsze instrukcja składania mebli która wg mnie jest skandaliczna. Może proste półki działa ale w szafka z mechanizmem aventos Blum juz Państwa przerosła. Żle opisane części na rysunkach (niezgodne ze specyfikacją lub wręcz zupełnie inne), mylne rysunki (nawet jezeli pogladowe to wprowadzaja w blad), czesc śrub w ogóle nie wiadomo do czego służy (nieopisane w instrukcji, opisane w specyfikacji), niektóre kroki są tak oczywiste że aż pominięte, a człowiek się męczy 2h jak coś zawiesić (zaczepienie dolnego frontu do górnego w systemie aventos - to nie jest oczywiste). 2) wykonanie dobre choć otwory pod "slimaki" w mimośrodach nawiercono po zewnętrznej stronie wieńca górnego. Tylko neutralna, finalnie zadowolony jestem choć szafkę skręcałem 6h, bluzgając pod nosem na czym świat stoi.
Zweryfikowany zakup
Sławomir Szostakiewicz
26.06.2022 02:59
neutralna
neutralna
Wszystko ok
Zweryfikowany zakup
Marek
30.05.2022 08:22
neutralna
neutralna
Jakość materiałów pierwsza klasa, dlatego kupuję. Natomiast już kolejny raz brak precyzji w nawiertach na prowadnice Blum, musiałem nawieracać 5 mm wyżej, bo szuflady były krzywo. Barkowało otworu w korpusie + 2 otworów na półkę. Nie wiem co będzie jak zamówię więcej,
Zweryfikowany zakup
Sebastian
25.05.2022 08:52
neutralna
neutralna
Tym razem (a zamawiam meble już 4 raz) nie obeszło się jednak bez "niespodzianek". Paczka przyjechała dwa dni PRZED umówionym terminem (co spowodowało poważne trudności z transportem) i nie była kompletna (pomimo potwierdzenia, że ten element jest w magazynie). Może to zamieszanie około świąteczne ... Ale same elementy, jak zwykle wykonane idealnie, pozwalające na bezproblemowy montaż.
Zweryfikowany zakup
Romuald
20.05.2022 09:41
neutralna
neutralna
Meble Ok Obsługa w Warszawie w punkcie odbioru beznadziejna Podwożą paletę pod samochód i nic ich dalej nie interesuje. Elementy mebli nie są poprzekładane choćby papierem zabezpieczającym przed porysowaniem. Prośba do pracownika punktu o coś do zabezpieczenia przed porysowaniem została zignorowana.
Zweryfikowany zakup
Marek
13.05.2022 08:49
neutralna
neutralna
Formatki przycięte i oklejone ładnie. Niestety wysłanie 3 szaf o średniej wielkości, na jednej palecie o wymiarze 2,5mx0,90x 70cm o wadze kilkuset kilo, było fatalnym pomysłem. Dostawca miał kłopot nawet z wyciągnięciem z samochodu do rozładunku. Przetransportowanie do mieszkania - mimo, że to parter wiązało się z godzinnym noszeniem elementów. Pozostawienie paczki pod chmurką w deszczową pogodę to duży kłopot dla klienta... Powinna być opcja zamówienia wniesienia przez dostawcę i/lub przygotowanie mniejszych paczek.
Zweryfikowany zakup
anna
11.05.2022 14:30
neutralna
neutralna
Nie jestem do końca zadowolony - zamówiona komoda okazała się 2cm głębsza niż w projekcie. Narzędzie do projektowania nie mówi prawdy - mimo podania głębokości 40cm faktyczna głębokość wraz z frontem wyniosła 42cm. Na szczęście miałem więcej miejsca i nie stanowiło to problemu - choć trochę odstaje :(

Odpowiedź sprzedawcy:
Dzień dobry. Bardzo nam przykro, że nie jest Pan do końca zadowolony z zamówionego produktu, jednakże w konfiguratorze, zaraz pod głębokością jest podana informacja, że głębokość wraz z frontem wyniesie 41,8 cm. Mamy nadzieję, że mimo wszystko komoda spełni oczekiwania i będzie Panu służyć. Pozdrawiamy.
Zweryfikowany zakup
Olgierd Uziębło
11.05.2022 12:12
neutralna
neutralna
Transport i pakowanie półki na paletę to jakaś dziwna sprawa
Zweryfikowany zakup
Małgorzata
05.05.2022 20:26
neutralna
neutralna
Regał jest bardzo ładny i łatwy w montażu, niestety, dostawca przysłał nieprawidłową ilość śrub i kołków stabilizujących. Montaż odbywał się w niedzielę, sklepy zamknięte, w poniedziałek do pracy, regał spory, rozłożony na połowie podłogi w salonie. Nie muszę chyba opisywać swoich emocji a o słowach nie wspomnę. Nie dostarczono również zaślepek.
Zweryfikowany zakup
Aneta Bogdanowicz
31.03.2022 15:02
neutralna
neutralna
Regał schodkowy 3-segmentowy dotarł do mnie z kilkudniowym opóźnieniem, o którym jednak zostałem poinformowany krótko po złożeniu zamówienia. Jakość wykonania mebla - do zaakceptowania. Szkoda, że po rozpakowaniu na niektórych eksponowanych elementach ukazały się widoczne rysy. Instrukcja montażu - zdecydowanie na minus. Miała być spersonalizowana, a została zbudowana wokół innego wariantu 4-segmentowego. Dlatego montaż trwał dłużej i przysporzył mi trochę nerwów. Powyższe uwagi składają się na ocenę neutralną.
Zweryfikowany zakup
Wojtek
15.03.2022 17:04
neutralna
neutralna
Wykonanie szafki i przebieg transakcji bez zarzutu. Jest jednak jedno ale. Było to moje pierwsze zamówienie i nie udzielono mi rabatu 50 złotych. Wynikło to prawdopodobnie z powodu, że najpierw złożyłem zamówienie, a później uzupełniłem moje dane na koncie. Nie zmienia to jednak faktu, że było to moje pierwsze zamówienie.
Zweryfikowany zakup
Grzegorz Dybizbański
02.03.2022 22:39
neutralna
neutralna
Pakowanie bardzo dobre, bezpieczne. Materiały, z których zrobione są meble dużo gorsze od chociażby Ikea, wyglądają zdecydowanie gorzej ale może to kwestia wybranego wykończenia. Najlepiej wyszedł słupek pionowy, dosyć stabilny. Półki zawieszane pojedyncze trudno zawiesić, odstają od ściany ale za tą cenę pewnie ujdą. Natomiast zawieszana półka podwójna w żadnym razie nie polecam, Niestabilna, półki się wyginają, zawiesia słabe, trzeba wzmocnić przed zawieszeniem wkręcając dużo dłuższe wkręty. Okrągłe metalowe łączniki meblowe dramatycznie niskiej jakości, wręcz kruszą się przy dokręcaniu, totalna tandeta jednorazowa.
Zweryfikowany zakup
Chris
28.01.2022 00:29
neutralna
neutralna
numery pozycji jednej z szafek zostały pomieszane
Zweryfikowany zakup
Stanislav Lialikov
14.01.2022 08:38
neutralna
neutralna
Towar zgodny z opisem i przygotowany na czas :) Nie polecam odbiorów osobistych, szczególnie w okolicy godzin zamknięcia, bo godzina 16:00 oznacza dla pracowników, że o 15:58 już stoją w drzwiach, kasa zamknięta i nie ma jak odebrać towaru. Tak się spieszyli, że nie dostałem śrubek do skręcenia szafki i musiałem opłacić dodatkowo ich transport kurierem
Zweryfikowany zakup
WB
28.12.2021 09:20
neutralna
neutralna
Transakcja przebiegła pomyślnie. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to że element w górnej szufladzie nie był dopasowany do wysokości szuflady. Oraz zamawiane wycięcie nie było zgodne z zamówieniem. Niestety .
Zweryfikowany zakup
Maria
02.12.2021 13:29
neutralna
neutralna
Sposób zapakowania zamówienia to dramat. Zamówienie przyjechało na 2,5 metrowej palecie, której kierowca z Rabena nie był w stanie wyciągnąć z samochodu na wózku bo była zbyt ciężka i zbyt długa. Cała paczka musiała zostać rozerwana i element po elemencie przenoszona ręcznie. Do tego jedna z półek była uszkodzona w transporcie/przy pakowaniu. Jakość mebli ok - proces realizacji zamówienia powinien ulec poprawie. Nie wyobrażam sobie jak miałabym przyjąć zamówienie, gdyby w biurze nie było jeszcze 3 mężczyzn, którzy mogli te elementy wnieść na I piętro.
Zweryfikowany zakup
Sandra Chowańska MK Residential
14.10.2021 11:12
neutralna
neutralna
Generalnie to słabo. Meble nie są tanie, a wykonanie na niskim poziomie. Źle wyfrezowane szczeliny, otwory. Pewne elementy trzeba wycinać samemu. Szuflady nie pracują adekwatnie do ceny. Lakierowane elementy mają przebarwienia.
Zweryfikowany zakup
Robert
08.10.2021 17:32
neutralna
neutralna
Przesyłka była nie duża (szafka łazienkowa 70x70 i do przedpokoju 200x80x30) a została zapakowana na palecie. Paleta załadowana na auto ciężarowe i trudno było dostarczyć ją pod budynek (mieszkam w bloku ). Lekka porażka 😒
Zweryfikowany zakup
Jolanta
06.10.2021 14:44
neutralna
neutralna
Mebel po rozpakowaniu okazal sie uszkodzony
Zweryfikowany zakup
Marta S
03.09.2021 09:14
neutralna
neutralna
Meble bardzo ładne, super opisane, ze złożeniem nie było problemu. Natomiast przesyłka to jakieś nieporozumienie. U "kuriera" były tydzień zanim otrzymałam je do domu. Firma kurierska ciągle zmieniała status niezgodny z tym co się działo, bo jak usłyszałam "do mnie musi jechać bus, a aktualnie nie maja trasy na ten rejon". Codziennie czekałam na to czy dziś jest ten dzień kiedy będą jechali w TEN rejon. Kurier dzwonił mówił, że będzie - ja czekałam w domu - po paru godzinach widzę zmianę statusu na "brak klienta w domu"... i tak przez kilka dni.
Zweryfikowany zakup
Natalia
30.08.2021 07:35
neutralna
neutralna
Za taką cenę produkt powinien być lepiej przygotowany. Od masy nadmiarowych śrubek, a skończywszy na braku otworów pod profile szuflad.
Zweryfikowany zakup
Sebastian
26.08.2021 09:38
neutralna
neutralna
Ogólnie ok ale..... : Zamówienie zrealizowane z opóźnieniem (dostarczono dużo później niż czas , który był pokazywany podczas składania zamówienia), jedna z półek uszkodzona, brak zaślepek na wkręty
Zweryfikowany zakup
Andrzej S
05.08.2021 20:46
neutralna
neutralna
Zamówiona szafka nie jest świetnej jakości, jendak do wnęki to wystarczy za taką cęnę. Lekkie odpryśnięcia przy bokach. Minusem jest brak dołączonych zaślepek. Instrukcja praktycznie nie pomocna. Transport opóźniony o około 4 dni w porównaniu z deklarowanym. Pakowanie tragedia. Wielka paleta pozostawiona do wyrzucenia kupującemu na tak niewielką szafkę.
Zweryfikowany zakup
beata
01.08.2021 18:04
neutralna
neutralna
transakcja sprawna (terminowa, dobrze zapakowany towar), ale .... mebli już więcej nie zamówimy - brak otworów pod wkręty w tylnych ściankach szuflad, tylne ścianki szafek nie zostały przycięte do rozmiaru szafek (tył szfki Sz40xW70 cm o 1cm za długi i 5 cm za szeroki, tył do szafki zlewozmywakowej podobnie zupełnie nie do niej)
Zweryfikowany zakup
An
03.07.2021 16:09
neutralna
neutralna
W szafkach brakowało kilku otworów, nie było śrubek do przykręcenia nóżek. W dwóch miejscach obite korpusy szafki. Jakość adekwatna do ceny, jednak mam mieszane uczucia.
Zweryfikowany zakup
Rafał
05.06.2021 08:02
neutralna
neutralna
Zamówienie w podanym terminie, mebel zgodny z opisem. przy odbiorze osobistym należy się przygotować, że części mebli przywożone są bez żadnego zabezpieczenia na europalecie. Jeśli warunki pogodowe będą niesprzyjąjące to zanim spakujecie poszczególne części do auta, towar będzie mokry od deszczu.
Zweryfikowany zakup
Artur
15.05.2021 08:11