Wasze opinie
Ocena
Komentarz
Komentował/a
negatywna
negatywna
kontakt dobry, obsługa miła i kompetentna, wykonanie zlecenia terminowe. paczki przyszły w dobrym stanie, ale brak jednej formatki i dwie ucięte krócej niż na zamówieniu i na nalepce, cena o 650 zł. wyższa niż tu gdzie kupuję, ale muszę jechać po towar i czekać dłużej. Niestety i tak musiałem jechać i prosić o ekspresowe docięcie braków
Zweryfikowany zakup
Andrzej Kurowski
18.02.2024 18:22
negatywna
negatywna
Niestety w zestawie szafki brakuje dwóch półek. Na e-maila w tej sprawie nie dostałem żadnej odpowiedzi. To był mój trzeci zakup w tej firmie i przypuszczalnie ostatni, choć jakość wykonania uważam za wysoką.
Zweryfikowany zakup
Jarosław
26.01.2024 09:25
negatywna
negatywna
Transport - chamstwo
Zweryfikowany zakup
Datek
19.01.2024 17:58
negatywna
negatywna
Beznadziejny transport. Wszystko spakowane w jedną ogromną paletę, której nie można było wprowadzić do lokalu. Trzeba było na zewnątrz przy deszczu rozpakowywać i wnosić. Elementy konstrukcyjne bardzo słabo zabezpieczone.
Zweryfikowany zakup
Maciej
28.12.2023 00:10
negatywna
negatywna
Płyty przyjechały uszkodzone od drzwi od przodu (wygląda na odpryski przy obróbce). Jedna z płyt bocznych przyjechała ułamana (była schowana w środek palety zatem to nie uszkodzenie w transporcie, tak jak pozostałe uszkodzone). Nie szkodzoną boczną dałam w środek pomiędzy dwie sąsiednie szafy i tego nie widać, a drzwi sobie obrobię szpachlą, zamówienie było przed świętami i gdybym nie zadzwoniła i podpytała co się z zamówieniem dzieje to opóźnienie realizacji byłoby jeszcze dłuższe, bo ktoś zapomniał je przeklinać zamówienie do realizacji… Szkoda, że jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia, może więcej bym tam zamówiła. Jeszcze Pani na infolinii powiedziała żebym sobie kogoś załatwiła do rozładowania palety, bo ściągnięcie towaru z auta jest po stronie Klienta - przecież przy takich paletach wystarczy zaznaczyć auto z windą i przewoźnik zostawia paletę pod blokiem (ale jak widzę, lubią denerwować i stresować ludzi). Całe szczęście współpracuje z Rabenem i tam myślą jak dostarczają palety, żeby przyjechać autem z windą.
Zweryfikowany zakup
Joanna
27.12.2023 08:37
negatywna
negatywna
Otworowanie pod prowadnice błędnie wykonane, wymagane było wykonanie nowych.
Zweryfikowany zakup
JC
14.12.2023 21:29
negatywna
negatywna
Meble odbiera się w 3 różnych pomieszczeniach. Osobno wkręt, zawiasy itp. Osobno wz, osobno płyty. Meble przywozi z magazynu wózek. Wszystkie elementy osobno. Nic nie spakowane, zabezpieczone, w drodze wszystko może się porysować. Otwory na kolki nawiercone za płytko, musiałem skracać kołki. Nie polecam.
Zweryfikowany zakup
Tomek
22.10.2023 08:15
negatywna
negatywna
Zaznaczyłem opcję zabudowy szeregowej a mimo to wieniec górny jest szerszy od reszty korpusu, po przykręceniu do szafy obok powstaje na górze szczelina. Ponadto wieniec górny miał ponad 70 cm, i wymagał mojej korekty by zmieścić się we wnęce. W paczce dodatków dostałem za dużo śrub natomiast za mało kołków.
Zweryfikowany zakup
Artur Kozłowski
03.10.2023 11:23
negatywna
negatywna
Meble wylądowały całkowicie w koszu, straciłam 2 tyś, i sporo nerwów, zwroty niemożliwe bo to meble na wymiar, źle wycięte, krzywe i połamały się przy montazu
Zweryfikowany zakup
Anna Popielska
03.10.2023 08:49
negatywna
negatywna
Tragedia jeśli chodzi o dostawę. Na szczęście mam niestandardowe godziny pracy, mąż ma firmę więc nie byliśmy na tym stratni. Dostawa miała być na środę, w środę się nie udało, więc ze środy na czwartek i z czwartku na piątek. Więc osoba pracują na etat musiałaby wykorzystać 3 dni urlopu wypoczynkowego lub bezpłatnego bo był problem z transportem. Jakby firmy oddawały kasę za każdy dzień opóźnienia dostawy to by może zaczęli szanować klientów. Pierwszy i ostatni raz.
Zweryfikowany zakup
Paulina
12.09.2023 09:27
negatywna
negatywna
Nie otrzymałem pełnego zamówienia, musiałem jechać do marketu budowlanego i dokupywać kołki... absurd, drugie zamówienie w tej firmie i znowu problem.
Zweryfikowany zakup
Paweł
05.08.2023 09:54
negatywna
negatywna
Szafki kuchenne za prawie 17 tys. zł - spodziewałem się że za taką cenę będą wykonane bardziej precyzyjnie i bez wad. Brzegi płyty meblowej w niektórych szafkach są wyszczerbione albo laminat jest popękany. Dlatego jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia i nie warta tych pieniędzy.
Zweryfikowany zakup
Jan
23.07.2023 22:26
negatywna
negatywna
Zakupiłem zmywarkę płacąc za nią prawie 2500 zł. Okazało się, że w dostarczonej przesyłce brak nóżek przez co niemożliwe jest wypoziomowanie zmywarki w zestawie. Można powiedzieć głupie nóżki ale reklamacja do dnia dzisiejszego nie została zrealizowana. t5u nawet komentarza szkoda.
Zweryfikowany zakup
Zygmunt Jakubczyk
01.07.2023 11:26
negatywna
negatywna
Brak kontaktu, przesyłka wysyłana na dwa razy bez żadnej informacji i konsultacji z odbiorcą. Druga i ostatnia transakcja mojej osoby z tą firmą. Po co zaznaczać czas wysyłki, jak i tak wyślą jak im się podoba. Według tej firmy to problem klienta, aby poradził sobie z odbiorem...
Zweryfikowany zakup
Zniesmaczony
05.05.2023 10:07
negatywna
negatywna
Nie wiem który to zestaw mebli o jakim piszę opinię, ponieważ dane na paragonie i numer podany w zapytaniu nie współgrają. Zamawiałem 2 zestawy, jakościowo nie mam uwag, jednak dostawa jak i jej przewidywany czas to żart. Brak jakiejkolwiek komunikacji i przekładanie terminów (niedotrzymanych) to standard tej firmy.
Zweryfikowany zakup
Kupujący R
23.04.2023 12:45
negatywna
negatywna
Niestety mebel niekompletny. A przynajmniej informacja nie jest kompletna. Jeżeli zamawiam mebel pod umywalkę na blatową to znaczy, że taką umywalkę chcę postawić na blacie. Mebel dociera bez blatu a w konfiguratorze ani słowa o tym, że nie ma tam blatu ani opcji jego dokupienia. Czekam na mebel, po czym okazuje się, że nie jest on kompletny. Słabo niestety. Nowe zamówienie nowe koszty przesyłki etc.
Zweryfikowany zakup
kszapiel
12.04.2023 10:47
negatywna
negatywna
Niestety jeden element w paczce był połamany
Zweryfikowany zakup
Paweł
20.03.2023 20:12
negatywna
negatywna
Rozmiar szafki oczekiwałeś 59 a otrzymałeś 60,7. Dla tego blat nie pasuje.
Zweryfikowany zakup
Evgenia
07.03.2023 10:28
negatywna
negatywna
Tyle złych rzeczy, że aż nie wiem od czego zacząć. 1. Transport: - W jakim celu są dwie odrębne przesyłki - meble i okucia? To podnosi koszt i robi problem logistyczny, bo muszę przechwytywać dwie przesyłki a nie jedną. - Dlaczego kurierzy nie wnoszą mebli do mieszkania? Jak można zostawić to na kliencie? Kurier przywozi wielkie palety a klient ma sobie z nimi sam radzić? Żaden inny sklep tak mi mebli nie dostarczał, zawsze jest wniesienie do mieszkania możliwe, nawet jeśli płatne. - Dlaczego meble były na dwóch podwójnych paletach? Miałem jedynie kilka długich listew, które spokojnie mogły być spakowane osobno, a dostałem dwie podwójne palety z płytami na płasko - potem męczarnia z rozbieraniem tego na zewnątrz w zimę i noszeniem samodzielnie, bo przecież kurier nie raczy. Wystarczyło spakować długie elementy osobno, a palety zrobić pojedyncze i dać kurierowi wózek którym łatwo by je zawiózł pod drzwi mieszkania, nie mam żadnych schodów po drodze. Nawet zapłaciłbym za to, ale meble.pl woli zrzucić to na klienta i tak zapakować aby mu tylko więcej kłopotów narobić. 2. Cargo - Jakiś polski szajs a nie cargo! Dlaczego kosz nie jest blum?! Konstrukcja niedokładna, trochę luzy, mocowania takie że po roku musi utracić jakąkolwiek sztywność, kosz cargo w jednym miejscu dośc poważnie wygięty, w miejscach dokręcania większych śrub farba z metalowych części odpryskuje dużymi kawałkami, nawierty w dolnej części nieprawidłowe, pomylone z inną wersją prowadnic, a do tego jest ich tylko kilka, a miejsc na śruby w okuciach/prowadnicach znacznie więcej - chcąc przykręcić porządnie samemu trzeba się męczyć bo nawiertów brak. TANDETA I NIEDBALSTWO! 3. Słabe instrukcje bądź ich brak Mimo że korpusy są raczej łatwe, to i tak instrukcje do nich są słabe, a przy szufladach już instrukcji brak. Przy pierwszej musiałem się nakombinować trochę aby mieć pewność że się nie mylę, szczeglnie jak weźmie się pod uwagę, że różne elementy okuć / śrub popakowane są w osobnych paczkach, nie razem z szufladami - co to za geniusz wymyślił? Zamawiając wiele mebli i nie mając instrukcji do szuflad człowiek sam musi kombinować i się domyślać jak to złożyć przeglądając wszystkie paczki z okuciami aby być pewnym że czegoś nie przeoczył - znowu zwykłe niedbalstwo ze strony meble.pl. Wystarczyłoby pakować wszystko co dotyczy szuflad razem z szufladą i dać do niej instrukcję. Jedyne co jest ok, to cięcia płyt, zdają się być równe i prostokątne - widać że maszyny są precyzyjne, ale tam gdzie już człowiek musi o coś zadbać - instrukcje, pakowanie, transport - wszędzie tragedia.
Zweryfikowany zakup
robert.k
11.02.2023 15:23
negatywna
negatywna
Bardzo długi czas oczekiwania na realizację zamówienia. Brak jakiejkolwiek informacji ze strony sprzedawcy o wydłużonym terminie. Bardzo słaby kontakt.
Zweryfikowany zakup
Renata
30.12.2022 08:18
negatywna
negatywna
Mebel dobrze wymierzony, spelniajacy oczekiwanie. Niestety organizacja przez salon meblowy odbióru zamówienia to jakies wielkie nieporozumienie np. po stronie klienta lezy zalatwienie wózka widłowego aby towar zdjac na miejscu z samochodu dostawczego !!! Ludzie, klient placi i wymaga! Tak to powinno funkcjonować.
Zweryfikowany zakup
Klient
30.12.2022 08:15
negatywna
negatywna
Szafka niskiej jakości, nówżki do szsfki niby do 500kg - zwykły platik. Spodziewałem się że nóżka za 50zł będzie wysokiej jakości. A tu platikowa wydmuszka. Paleta z szafką była tak ciężka że z panem kurierem nie mieliśmy siły wnieść, OKAZUJE SIĘ ŻE TO PALETA ZBUDOWANA Z RESZTEK PŁYT WAŻY 10 RAZY WĘCEJ NIŻ SAMA SZAFKA, ŚMIECI UTYLIZUJE SIĘ WE WŁASNYM ZAKRESIE, A NIE U KLIENTA.
Zweryfikowany zakup
SZAFKA CARGO
27.12.2022 12:24
negatywna
negatywna
I bought two custom tables for the home office of me and my husband. The tables came in a timely manner, however the quality of the tables and legs are left to be desired. The table tops are rather easy to bend and the leg placement on the underside of the table makes it so the table tops bend as soon as you set it up, without even adding anything on them. When I called customer service, I was told I can either send them back for replacement or go out and buy a leg to add in the middle. Would not recommend to anyone to order custom furniture from this site.
Zweryfikowany zakup
Evelin
23.11.2022 14:20
negatywna
negatywna
Niestety zakupione meble na wymiar były uszkodzone (odpryśnięcia) , ponadto niezabezpieczone w transporcie.
Zweryfikowany zakup
jobarw
18.09.2022 10:30
negatywna
negatywna
Dostawa ok ale jeden z elementów ma wadę (uszczerbiony narożnik). Moim zdaniem wada produkcyjna, ponieważ listwa boczna w tym miejscu nie wykazuje uszkodzeń, więc to nie mogło się pojawić w transporcie.
Zweryfikowany zakup
Szymon
20.07.2022 08:13
negatywna
negatywna
Co do przebiegu transakcji, jakości obsługi (pomocy i kontaktów) - nie mam zastrzeżeń, za wyjątkiem prawidłowej informacji o zamawianym meblu (sofa). Nie poinformowano mnie, że oferowana sofa nie jest rozbieralna (poza skrzynią na pościel). Oznacza to, że mebel musi być wniesiony do mieszkania w całości. Sofę wykonano w ten sposób, że elementy skręcono śrubami ale następnie śruby te obito tkaniną, uniemożliwiając np. zdjęcie boku sofy i zagłówka. W przypadku standardowych otworów drzwiowych w mieszkaniu, powstaje poważny problem, jak mebel wnieść do pokoju. Biorąc powyższe pod uwagę oceniam projekt tej sofy za fatalny.
Zweryfikowany zakup
Lech Piątkowski
06.03.2022 10:36
negatywna
negatywna
Uwaga: dostałem meble nie zapakowane, każdy element osobno.... 30-40 elementów i każdy musisz sam odebrać z samochodu, koszmar.
Zweryfikowany zakup
Seweryn
04.02.2022 08:28
negatywna
negatywna
szafa, która by sie zmieściła do jednej paczki przyjechała na 2 paletach. Podałem adres dostawy i za dostawę zapłaciłem, a kurier zrzucił towar przed bramą na ulicy. I wisienka, towar uszkodzony, ale już dałem sobie spokój z reklamowaniem, bo już mi odjęło mowę i siły. Potem jeszcze się okazało, że otwory na śruby nie zostały prawidłowo nawiercone, musiałem poprawiać. Nie polecam.
Zweryfikowany zakup
paweł
02.02.2022 08:49
negatywna
negatywna
Niestety nie mogę wystawić pozytywnej opinii.. Brak otworów w ściankach komody na przykręcenie części - BLU173L8100EURO. W wymienionych częściach nie można było wkręcić śrub (za wąskie otwory). Musiałam korzystać z usług (płatnych) fachowców żeby naprawili błędy producenta. Rozumiem że to było przed Świętami (dużo zamówień), ale komoda wcale nie jest tania i dodatkowe koszty nie powinny absolutnie występować.
Zweryfikowany zakup
jolka_46
08.01.2022 11:24
negatywna
negatywna
meble niedokładne, okleina prawdopodbnie nie taka jaka zamawialem, za tą cenę porażka
Zweryfikowany zakup
Piotr
10.12.2021 14:00
negatywna
negatywna
Do dnia dzisiejszego nie zostało zrealizowane moje zamówienie 124029/2021/AP/MEB.
Zweryfikowany zakup
jolka_46
06.12.2021 12:26
negatywna
negatywna
Dobre spasowanie elementów szafki, spory zapas wkrętów, a sama przesyłka jest dość solidnie zabezpieczona. Niestety wizualnie szafka prezentuje się tragicznie i zdecydowanie nie jest warta tych pieniędzy. Cała tylna część szuflad wybrudzona jest klejem. Do tego wszystkie krawędzie mają białą szczelinę pomiędzy płaszczyznami, co w przypadku czarnej szafki, całkowicie ją eliminuje. Instrukcja obsługi to nic innego jak lista przekazanych w zamówieniu części, bez informacji o montażu. Drugi raz nie zaryzykuję.
Zweryfikowany zakup
Tomek
20.09.2021 10:19
negatywna
negatywna
Meble przycięte i oklejone niedbale, widoczne liczne postrzępienia, brak wystarczającej liczby wkrętów w zestawie. Najgorsza wada z tego wszystkiego to źle przycięty front szafki - za krótki o 2cm! Nie zakrywa całej szafki. Poziom sklepu żenujący. Nigdy więcej nie kupię tu mebli.
Zweryfikowany zakup
Maciej
15.08.2021 16:30
negatywna
negatywna
Mebel to kupa polakierowanych płyt - niczym nie zabezpieczone, nie poskładane, nienadające się do jakiegokolwiek transportu. Bardzo niska jakość mebla. Nie polecam.
Zweryfikowany zakup
Stanisław
08.07.2021 11:18
negatywna
negatywna
Blaty były niezabezpieczone, wywieźli je na palecie przez co nie uszkodzenie czy nie odprysniecie czegokolwiek jest praktycznie niemożliwe. Pan wesoło wywozi na wózku dechy biurek bez żadnej folii i tyle. Dzięki temu mam dwa, nowe biurka z odpryskami za 700zl
Zweryfikowany zakup
Ola
14.04.2021 13:51
negatywna
negatywna
Niestety to był mój pierwszy jak i ostatni zakup w meble.pl ponieważ cena w stosunku do jakości jest mega duża spodziewałem się czegoś porządnego a niestety słabo to wyszło... W tej cenie spokojnie stolarz z montażem by się zmieścił... No i kolejny minus to sposób w jaki jest wystawiany towar mówię tu o odbiorze osobistym tak po prostu formatki jedną na drugiej nie zabezpieczone niczym są wydawane z magazynu trzeba się dobrze zabezpieczyć żeby sobie w transporcie nie uszkodzić jak uszkodzonych się nie odbierze... Nawet w Biedronce jak się szafkę kupuję to jest w kartonie...
Zweryfikowany zakup
Szeffer
02.04.2021 21:49
negatywna
negatywna
Zamówiłam blat cięty na wymiar wraz z nogami metalowymi (nogi gotowe, standardowe). Frezy na montaż nóg były wycięte chyba po pijaku. Otwory na śruby nawiercone w zupełnie przypadkowych miejscach. Szkoda, że macie tak nowoczesne maszyny i niedbaluchów przy ich obsłudze.
Zweryfikowany zakup
Maria z Rzeszowa
02.04.2021 15:38
negatywna
negatywna
Ponownie zamówienie niekompletne - brak zaślepek mimośrodów. Uprzedzając odpowiedź - zaślepki są elementami montażowymi takie jak śruby mocujące, kołki czy mimośrody za które się nie dopłaca. Nawet meble z Biedronki miały zaślepki. Płyta przyszła uszkodzona - ukruszony narożnik, okleina odstaje. Paczka słabo zabezpieczona. Nie polecam zakupów w tym miejscu.
Zweryfikowany zakup
Ł
10.02.2021 20:48
negatywna
negatywna
Zamówienie niekompletne - brak zaślepek mimośrodów. Uprzedzając odpowiedź - zaślepki są elementami montażowymi takie jak śruby mocujące, kołki czy mimośrody za które się nie dopłaca. Nawet meble z Biedronki miały zaślepki. Zamówienie za przeszło 1200 zł. a żałują zaślepek za 8 zł.- polska januszowa przedsiębiorczość w pigułce. Wielki niesmak i rozczarowanie. Bardzo wysokie koszty wysyłki - 218 zł.
Zweryfikowany zakup
Łukasz
10.02.2021 20:40
negatywna
negatywna
Czekałam na zamówienie półtorej miesiąca
Zweryfikowany zakup
Sylwia
10.02.2021 10:21
negatywna
negatywna
Meble odbierałam z magazynu luzem, niespakowane.
Zweryfikowany zakup
Konsument
03.02.2021 12:33
negatywna
negatywna
Biurko jest nie stabilne i buja się na wszystkie strony
Zweryfikowany zakup
Mk
26.01.2021 17:05
negatywna
negatywna
wszystko było fajnie do momentu przykręcania szuflady pod klawiaturę. Otwory źle nawiercone (za mała odległość między nimi. Przy przykręcaniu prowadnic do szuflady też otwory minimalnie za wąsko.
Zweryfikowany zakup
Arkadiusz Mikołajczyk
19.11.2020 09:59
negatywna
negatywna
Wszystko nie tak jak chciałam. Tylko po numerach nie wiesz jaki to dokładnie kolor oraz czy to mat czy połysk. Kupiłam ale całą szafke musiałam przemalować🙄
Zweryfikowany zakup
Barbara
18.11.2020 08:51
negatywna
negatywna
Niestety półka wykonana niezgodnie z zamówieniem (miała być półka na innej wysokości - wykonano standardowo w środku). Nie mam czasu na wysyłkę więc sam muszę wywiercić otwory. W sumie to nie dużo roboty ale jednak....no i pozostają w efekcie bez sensu pozostawione otwory.

Odpowiedź sprzedawcy:
Panie Adamie, bardzo nam przykro z powodu zaistniałej pomyłki. W takim przypadku na Pan prawo do zgłoszenia reklamacji. Wysłalibyśmy do Pana nowe elementy.
Zweryfikowany zakup
Adam
13.11.2020 07:49
negatywna
negatywna
1. Jedna z szafek miała być bez blendy nad szufladą - tak było w zamówieniu i w instrukcji, nawet na naklejkach opisujących każdy element, jednak zamiast do zwieńczenia pod blatem miała zrobione otwory do blendy. Nie miałem czasu i ochoty na jakieś mailowanie i reklamacje. 2. Po zamówieniu dostałem telefon, żebym we własnym zakresie znalazł i kupił prowadnice do szuflad, bo nie mają takich. 3. Plecówka w jednej z szafek była za duża, wymagała docięcia. 4. Otwory pod zawieszki są za wysoko, zwieńczenia górnego w jednej szafce oraz blatu w drugiej szafce nie da się położyć, bo zawieszka wystaję poza krawędzie boków i podnosi blat. Za dużo błędów jak za tę cenę.
Zweryfikowany zakup
Łukasz
05.11.2020 08:37
negatywna
negatywna
Zamówiłem komodę o głębokości 80 cm, szkoda że nikt mnie nie poinformował że szuflady będą miały 60 cm głębokości, teraz mam komodę z miejscem widmo. Porażka

Odpowiedź sprzedawcy:
Panie Tomaszu, szuflady mają 60 cm, ponieważ wybrał Pan prowadnice o długości 60 cm. Domyślnie w konfiguratorze były wybrane dłuższe. Pozdrawiamy.
Zweryfikowany zakup
Tomasz
02.10.2020 17:02
negatywna
negatywna
Transakcja dobrze przebiegła. Paczkę bardzo sprawnie otrzymałam, ale jeden z mebli był uszkodzony tak, że nie dało się go zmontować. Czekam od już prawie od miesiąca z meblem w trakcie skręcania na nową część, bo dostawca nie jest z Polski i wysyła elementy co 30 dni.
Zweryfikowany zakup
Smutna Klienttka
15.09.2020 08:30
negatywna
negatywna
Meble na indywidualne zamówienie nie najtańsze, jakość praktycznie Ikea, czyli słabo. Najgorsza była obsługa - odbierałam osobiście - Pan w magazynie urządzał sobie wycieczki i czekałam 30 min patrząc jak jeździł w tę i na zad po dwie paczki, które miały być `gotowe do odbioru`. Pan nie wyraził jakiejkolwiek chęci pomocy przy pakowaniu dużego regału do auta (zlitował się inny klient również oczekujący długi czas na zamówienie). A na dokładkę okazało się, że po białym meblu ktoś sobie urządzał wycieczki, czego znakiem były liczne ślady buciorów!! Z pozytywów mogę powiedzieć jedynie, że meble zgadzały się wymiarowo i nie było problemów z montażem.
Zweryfikowany zakup
Adrianna
20.08.2020 09:44
negatywna
negatywna
Bardzo słaba jakość mebli, błędy w wykonaniu. Absolutnie nigdy więcej.
Zweryfikowany zakup
JB
14.08.2020 06:24