Wasze opinie
Ocena
Komentarz
Komentował/a
neutralna
neutralna
Wystawiam opinię neutralną bo ogólnie jesteśmy zadowoleni z samych mebli, natomiast przeżyliśmy wielki stres przy samej dostawie. Zamówienie mebli na wymiar -3 regały, komoda i biurko, było bardzo łatwe, przyjemne. Kontakt ze sprzedającą błyskawiczny. Przy montażu mieliśmy kilka problemów. Akcesoria nie są opisywane, trudno się zorientować co do czego. Instrukcji nie było dla 3 mebli (nie wykonano jeszcze). Była też pomyłka z szufladami, które były za płytko nawiercone, musieliśmy poprawiać ręcznie oraz śruby do skręcenia były za długie. Nie do końca też chyba dopracowano drzwi w meblach biurowych Flex, które zostawiają szpary po bokach. Poza tym płyty są piękne i całościowo bardzo dobrze wykonane. Oprócz biurka meble są bardzo stabilne, pomimo dużej wagi drzwiczek. Natomiast dostawa mebli to jakaś pomyłka. Wysłano nam płyty na palecie, którą rozwozi kurier rozwożący wielkie gabaryty po sklepach. Jak wjechać 10m długości ciężarówką pod klatkę w bloku w środku miasta?

Odpowiedź sprzedawcy:
Dzień dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności. Wszelkie Pani uwagi zostały przekazane do naszego działu konstruktorskiego. Zamówione przez Państwa meble są innowacyjnym produktem z nowej kolekcji Flex, który cały czas staramy się rozwijać. Mamy nadzieję, iż zakupione meble spełnią Państwa oczekiwania i będą długo służyć.
Zweryfikowany zakup
Marta
13.11.2017 15:34
neutralna
neutralna
Przesyłka dotarła na czas. Zamówienie zostało szybko zrealizowane. Niestety otwory na wszystkich frontach szuflad były nieprawidłowo nawiercone. Musieliśmy sami ten błąd naprawiać. Kosztowało nas to dużo dodatkowej pracy i nerwów. Pani odpowiedzialna za nasze zmówienie nie raczyła nawet odpisać na maila z moją reklamacją. Brakowało również czegokolwiek do przymocowania blatów kuchennych. Dokupowaliśmy kątowniki we własnym zakresie. Pozostałe akcesoria były w komplecie. Przy przesyłce nie było listy częsci ani instrukcji, montowaliśmy z instrukcji online. Ostatecznie po zmontowaniu wszystkich szafek kuchennych meble wyglądają bardzo ładnie i jesteśmy zadowoleni zarówno z jakości materiałów jak i kolorów. Bałam się że w realu kolorystyka może być inna ale wszystko się zgadzało. Gdyby nie te błędne nawierty ocena byłaby na pewno pozytywna.

Odpowiedź sprzedawcy:
Pani Marto, bardzo przepraszamy za niedokładne nawierty. Zwiększymy kontrolę jakości, aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości. Prosimy o zgłoszenie reklamacji wraz ze zdjęciami, abyśmy mogli zweryfikować przyczynę. Więcej informacji: https://www.meble.pl/reklamacje-i-zwroty/
Zweryfikowany zakup
Marta Żydek, Małomice
27.08.2017 11:00
neutralna
neutralna
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Niestety nie było instrukcji do złożenia mebla a instrukcja standardowa wprowadzała mylne informacje- trzeba było ponownie rozkręcać złożone elementy bo inne nie dały się dokręcić. Niestety musieliśmy wezwać na pomoc fachowca ponieważ zamówiliśmy droższe prowadnice do szuflad, których montaż nie był dostępny w żadnej "uniwersalnej instrukcji". Dostaliśmy 10- kilowa paczkę z akcesoriami min. ponad 300 elementów do wkręcenia- bez żadnej identyfikacji wkrętów a ilości również nie zgadzały się z ilością dostępnych otworów. Wygląda na to, że mamy za małą wiedzę z zakresu montażu mebli więc nie skorzystamy ponownie z podobnej formy zamawiania takich elementów.

Odpowiedź sprzedawcy:
Pani Wioletto, na początku bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności podczas montażu. Zamówiony przez Panią produkt był nietypowy (tył komody był zamówiony z płyty meblowej a nie z płyty hdf), stąd musieliśmy dostosować instrukcję montażu do zamówionego produktu. Pragniemy zapewnić, iż w przyszłości podejmiemy wszelkie starania, by kontakt ze strony handlowca był płynniejszy.
Zweryfikowany zakup
Wioletta Cholewa- Baranowska
17.08.2017 10:58
neutralna
neutralna
godne polecenia duże możliwości indywidualnej konfiguracji - samo zaś wykonanie "średnie", dokładność wierceń pozostawia nieco do życzenia - słabe zabezpieczenia do transportu (narożniki zostały uszkodzone)

Odpowiedź sprzedawcy:
Panie Adamie, odnosząc się do dokładności nawiertów, przykładamy ogromną wagę do dokładności i jakości naszych mebli. Bardzo przepraszamy za niedokładne nawierty, wzmożymy kontrole jakości, aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości. Prosimy o zgłoszenie reklamacji wraz ze zdjęciami, abyśmy mogli zweryfikować przyczynę i dosłać Panu elementy nawiercone precyzyjnie. Więcej informacji: https://www.meble.pl/reklamacje-i-zwroty/
Zweryfikowany zakup
Adam N
27.06.2017 11:11
neutralna
neutralna
Ogólnie ok, transakcja zakończyła się sukcesem. Z rzeczy które zwróciły moją uwagę. Na plus, - dobrze wykonany mebel, wszystko dobrze nawiercone, składa się jak z klocków. - dobrze zabezpieczona przesyłka. Kilka drobnych rzeczy jest jednak na minus: - email z potwierdzeniem za zamówienie w przypadku dostawy na inny adres zawierał złe dane, mimo prośby o poprawienie danych nie zostało to zrobione. - brak odpowiedzi na e-mail odnośnie zamówienia, - złe dane na fakturze, - dostawa w dwóch przesyłkach, dzień po dniu
Zweryfikowany zakup
marcin
27.06.2017 08:12
neutralna
neutralna
O ile transakcja przebiegła dobrze to dostawa po 2 dniach od planowanego

Odpowiedź sprzedawcy:
Panie Zbigniewie, najmocniej przepraszamy za opóźnioną dostawę.
Zweryfikowany zakup
Zbyszek
01.06.2017 07:48
neutralna
neutralna
Transakcja bez problemów.
Zweryfikowany zakup
ROMAN
17.05.2017 17:23
neutralna
neutralna
Nie było informacji o tym, że towar jest gotowy a jedynie mail z linkiem do pobrania instrukcji. To niekoniecznie musi oznaczać że można jechać po odbiór :)

Odpowiedź sprzedawcy:
Panie Stanisławie, kiedy zamówiony towar jest już gotowy do odbioru, wysyłamy naszym Klientom odpowiednie powiadomienie (mail z instrukcją obsługi to osobna wiadomość). W Pana przypadku faktycznie nasz system nie wygenerował takiego powiadomienia, za co najmocniej przepraszamy.
Zweryfikowany zakup
stanislaw.rogoz
05.05.2017 08:31
neutralna
neutralna
Zamówienie zrealizowane szybko. W paczkach niczego nie brakowało. Rozczarował mnie kolor płyty, bo mam inne meble wenge i sadziłam, że zamówione przeze mnie regały będą takie same. Jedyne zastrzeżenia jakie mam. to brak instrukcji montażu, błędne informacje mailowe dotyczące przesyłek i niestety jedna półka złamana wewnątrz paczki, więc nie stało się to w transporcie.

Odpowiedź sprzedawcy:
Pani Małgorzato, najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności. W roli wyjaśnienia - każdy producent ma swoją gamę kolorystyczną i mimo identycznej nazwy odcienie mogą i mają prawo się różnić od tych, które oferuje inny producent. Instrukcję montażu wysłaliśmy Pani drogą mailową dnia 24.04 o godz. 11. Jeśli chodzi o uszkodzenie - zawartość paczki jest przez nas sprawdzana przed wysłaniem, zapewniamy, że nie spakowaliśmy uszkodzonej półki. Nie odnotowaliśmy od Pani zgłoszenia reklamacyjnego, w razie czego więcej informacji na temat reklamacji w naszym sklepie znajdzie Pani tu: https://www.meble.pl/reklamacje-i-zwroty/
Zweryfikowany zakup
Małgorzata Wojan
01.05.2017 22:04
neutralna
neutralna
Niestety nie dostałem instrukcji do regału. Dzwoniłem z prośbą o instrukcję i ktoś obiecał do mnie oddzwonić ale to nie miało miejsca. Regał złożyłem sam i była 1 wada. Szuflady były źle spadowane i musiałem przewiecić miejsce na uchwyt w 2 płaszczyznach.
Zweryfikowany zakup
Grzegorz
19.03.2017 09:40
neutralna
neutralna
Bez komentarza. Dopiero po interwencji telefonicznej, pomimo iż towar było od kilku dni dostępny w 48h, został wysłany - błyskawicznie po miesiącu.
Zweryfikowany zakup
HG
24.11.2016 08:56
neutralna
neutralna
Przy tym kontretnym zamowieniu - slaby kontakt z sprzedawca i wynikajacy z tego faktu blad w dostawie - ostatecznie naprawiony. Nic strasznego - da sie polecic :)
Zweryfikowany zakup
PS Møbler og Interiør
29.10.2016 10:37
neutralna
neutralna
Na plus: - jakość płyty, spasowanie, opis poszczególnych części, CNC Na minus: - zbyt małe wkręty do mocowania wieszaków - brak wycięcia w plecach pod wieszaki - brak otworów do mocowania relingów - 5 lewych osłon wieszaków, 1 prawa Podsumowując, bardzo fajna usługa. Wysoka jakość materiałów i spasowania. Do poprawienia drobiazgi. Ankieta powinna mieć oceny: 1, 2, 3, 4 - lepiej oddały by stan faktyczny. W tej skali: 3
Zweryfikowany zakup
Jakub Kulpeksza
13.09.2016 09:28
neutralna
neutralna
Zamówienie, czas dostawy i meble oceniam bardzo dobrze i tylko dlatego ocena jest neutralna. Dostawa i sposób pakowania to całkowita porażka. Paleta na której przyszły meble była uszkodzona, kurier nie miał żadnego protokołu odnośnie uszkodzeń, musiał czekać aż rozpakuję paletę i obejrzę elementy. Deski złożone na palecie bez żadnych przekładek, niektóre porysowane. Akcesoria dostarczone po dwóch dniach zaginęły u kuriera z powodu złego opisu dopiero po kilku telefonach udało się je znaleźć. Kontakt ze sklepem dobry, meble ładne.
Zweryfikowany zakup
Paweł
01.09.2016 20:57
neutralna
neutralna
Biurko zgodne z zamawianymi wymiarami . Brak otworów pod szufladę do klawiatury. Brak zaślepek .BRAK INSTRUKCJI . Opakowanie nawet nie karton tylko jakieś jego skrawki owinięte folią . Cieszę się ,że chociaż płyta równo wycięta i bez uszkodzeń.
Zweryfikowany zakup
Anna
02.08.2016 20:56
neutralna
neutralna
Dostaw niezgodna z podanym terminem. Dopiero po interwencji telefonicznej zostało wszystko skorygowane. Brakło elementów złącznych tj. minifix 15 3 szt.i trzpieni minifix 3szt. Brak zaślepek do złączy minifix. Dostawa oceniam na dostateczną. Poprzednia dostawa była pozytywna.
Zweryfikowany zakup
grzegorz gorzelak
02.05.2016 10:18
neutralna
neutralna
Jedna uwaga, po dostarczeniu i rozpakowaniu elementów widoczne slady uszkodzen płyt na naroznikach palety, Należałoby lepiej zabezpieczac wysyłki.
Zweryfikowany zakup
wikierski.marek
04.04.2016 08:45
neutralna
neutralna
długie czekanie na odbior
Zweryfikowany zakup
vadympetrychenko
03.03.2016 08:51
neutralna
neutralna
Realizacja zamówienia bardzo szybka. Wystawiam notę neutralną ponieważ jedna z płyt była porysowana a w akcesoriach meblowych brakowało śrub do przykręcenia frontu szuflady.
Zweryfikowany zakup
Wodzu
20.02.2016 10:09
neutralna
neutralna
W zasadzie nie podobało mi się że całość nie przyszła jednocześnie
Zweryfikowany zakup
pielech.marek
27.01.2016 12:00
neutralna
neutralna
Niby Ok ale odcień satyny inny niż na rurce 1m
Zweryfikowany zakup
adam_berlinski
08.12.2015 13:59
neutralna
neutralna
Sama szafka wykonana dobrze ale... Konfigurator na stronie nie dolicza wysokości cokołu więc dostałem szafkę o 10cm za wysoką. Dobry konfigurator, np ikea, to uwzględnia. Przesyłka jest bardzo droga (160zl za szafkę kosztującą 560zł) a to dlatego, że przychodzi na podwójnej, wzmocnionej palecie która waży 2x więcej niż szafka... Brak błyszczącego lakieru. Podsumowując, tu wydałem 760zł, a firma która wykonała szafkę na wymiar, w połysku, z transportem i montażem wzięła 1200zł. Sami oceńcie opłacalność.
Zweryfikowany zakup
f10
25.11.2015 09:58
neutralna
neutralna
Dzień dobry, Uczciwa ocena to 3-, fajnie że otrzymałem płyty przed czsaem, szkoda że, odrazu nie resztę, bo nic nie mogłem zrobić, Raben - bardzo dobry kurier, umawia się z Klietem aby mu pasowało, czego już nie można powiedzieć o szenkerze. Przesyłka dopiero wczoraj przyszła a z racji tego że "mu nie pasowało" musze dzisiaj jechać 20Km aby to odebrac. Same płyty najwyższej jakości też nie są, konkurencja (iform.com.pl) nie dość ze ma taniej to lepszej jakości (akryl błyszczy sie jak lustro)
Zweryfikowany zakup
Piotr Klimczak
01.10.2015 09:48
neutralna
neutralna
Obsługa jest uprzejma, co nie zmienia faktu, iż zostałem telefonicznie wprowadzony w błąd odnośnie terminu odbioru towaru. Pracownik poinformował mnie rano, że właśnie rozpakowują towar i popołudniu można odebrać, a potem okazało się, że od rozpakowania musi minąć jeszcze półtorej doby i towar będzie do odbioru pojutrze.
Zweryfikowany zakup
Stolarz-amator
01.09.2015 11:07
neutralna
neutralna
Ogólnie dobrze, ale mogło być lepiej to już trzecie moje zamówienie i można by się tu przyczepić do źle wywierconych otworów w dwóch szafkach które trzeba było poprawić we własnym zakresie. W poprzednim zamówieniu złe otwory były tylko w jednej szafce. Myślę że w kolejnym zamówieniu będzie wszystko ok. Jeszcze jedna uwaga do kosztów transportu które mogły by być mniejsze, wysyłanie dwóch przesyłek do jednego zamówienie na pewno podwyższa koszty.

Odpowiedź sprzedawcy:
Witam, Ciągle pracujemy nad udoskonaleniem konfiguratora oraz nad wdrożeniem nowych konstrukcji mebli na wymiar więc za wszelkie uwagi dziękujemy, są one dla nas cenne by móc poprawić jakość naszych usług i wyrobów
Zweryfikowany zakup
szwagier78
04.08.2015 16:02
neutralna
neutralna
Jeśli chodzi o pomoc i kontakt to jestem bardzo zadowolona. Można wszystkiego się dowiedzieć. Konsultanci bardzo pomocni. Program do konfiguracji bardzo czytelny. Akcesoria szybko wysłane. Natomiast przesyłka mebli opóźniona o ponad tydzień. Po interwencji nadal opóźnienie o kolejne dwa dni. Radzę nie umawiać ekipy do montażu na konkretny dzień, chyba że potwierdzi to już kurier. To też rodzi problem z umówieniem ludzi do rozładunku. Kurier zostawia paletę pod budynkiem i trzeba wnieść samemu, a jak się nie zna dokładnego terminu dostawy to jest ciężko. Sama przesyłka bardzo dobrze spakowana i zabezpieczona. W transporcie raczej nie ma szans aby płyty się uszkodziły. Natomiast sporo płyt na korpusy i półki była lekko uszkodzona - odpryśnięte kawałki okleiny przy brzegach - co prawda od wewnętrznej strony, ale mimo wszytko uważam to za niechlujstwo. Zapłaciłam całą cenę a nie jakąś promocyjną i uważam, że powinnam dostać pełnowartościowy materiał. Same brzegi ABS dobrze wykonane.
Zweryfikowany zakup
Marta
26.06.2015 08:05
neutralna
neutralna
Towar zgodny z zamówieniem. ale niestety obie szafki wysokie nawierty miały przesunięte o ok. 2 mm - więc musiałem wiercić na nowo . Odbierając towar w Krakowie kierowca musiał zapłacić 50 zł za paletę o czym nie byłem wcześniej poinformowany.
Zweryfikowany zakup
ritchie100.rr
06.06.2015 22:59
neutralna
neutralna
Wśród akcesoriów do szafki dolnej z czterema szufladami brakowało wszystkich prowadnic Gametbox (Optimum)
Zweryfikowany zakup
Wojciech Froncisz
18.04.2015 22:40
neutralna
neutralna
Witam, firma kuchnie.pl jest ok. Niestety firma kurierska, z którą współpracują jest nie do przyjęcia. Ralacje z klijentem ,jak w latach osiemdziesiątych. Jeżeli firma kuchnie.pl chce utrzymać dobrą marke, musi pomyśleć coś o tym ostatnim etapie kontaktu z odbiorcą.
Zweryfikowany zakup
Marek Kaźmierski
25.02.2015 21:00
neutralna
neutralna
Ciągle czekam druga część zamówienia. Poza tym OK
Zweryfikowany zakup
Łukasz
31.01.2015 08:21
neutralna
neutralna
Zamówiłem regał na wymiar z kreatora. Regał generalnie ok ale: 1) niedokładne frezowanie w miejscu montażu "pleców" - do samodzielnej poprawy 2) jeden z otworów nieprecyzyjnie nawiercony (uciekł ok 2 mm) w efekcie dół regalu niedokładnie spasowany a regał niestabilny 3) kreator nie pozwala na wybór koloru pleców; do regału wenge otrzymałem białe plecy 4) "wenge" to w rzeczywistości rudy w brązowe paski. Logistyka - DRAMAT: 1) bardzo wysokie koszty (razem 157zł) wysyłka podzielona na 2 paczki (płatne oddzielnie); wysyłka nr 1 to koperta z wkrętami i kołkami (jakby nie można tego było wysłać razem z resztą mebla) 2) przesyłka nr 2 to docięte płyty; waga przesyłki: ok 80 kg z czego same płyty to 10 kg; pozostałe 70 kg to "paleta"! Przy takiej wadze i wysokości regału 240cm ogromne problemy z wniesieniem! "Paleta" sklecona naprędce z odpadów produkcyjnych (kilka warstw zbitych płyt) z wystającymi zewsząd gwoździami!!! Cudem nikt się nie pokaleczył przy wnoszeniu i nie zniszczyłem podłogi.
Zweryfikowany zakup
Andrzej
23.01.2015 11:07
neutralna
neutralna
Realizacja spóźniona, nie było żadnego ostrzeżenia o takiej możliwości. Zawartość ok.
Zweryfikowany zakup
kylooo
09.01.2015 14:06
neutralna
neutralna
Wszystko super - pełen komplet - szybko i profesjonalnie. Jedynie firma kurierska zostawia sporo do życzenia :-( Nie dość że dostawa jest w godzinach kiedy ludzie pracują to jeszcze kurier nie wnosi towaru jak jest ciężki - więc klient musi sam nosić !!!
Zweryfikowany zakup
Marcin Przybyłek
23.10.2014 12:22
neutralna
neutralna
Zamówienie i sama transakcja bez problemu. Minusem jest to, że jedna kompletna szafka przychodzi w dwóch oddzielnych przesyłkach przez co przesyłka jest droższa. Obie przesyłki nie docierają w tym samym czasie. Dodatkowo błędy w kompletacji elementów złącznych. Na szczęście miałem własne w zapasie.
Zweryfikowany zakup
Jarek
31.07.2014 08:28
neutralna
neutralna
Usługa wykonana dobrze
Zweryfikowany zakup
MK
23.07.2014 10:11
neutralna
neutralna
meble to znaczy elementy plyty były brodne zocone tak sobie na wozek a pozatym w akcesoriach brakowało zaslepek maskujacych sruby
Zweryfikowany zakup
wp
23.05.2014 17:57
neutralna
neutralna
Produkt - przerósł oczekiwania, Świetny, Jedyny kłopot to zawieszki, z jakimi spotkałem się po raz pierwszy. Termin realizacji - przekroczył zapowiedź o 5 dniach roboczych, Musiałem się skontaktować by uzyskać datę terminu wysyłki. To obniża ogólna ocenę. Doręczyciel - bez zarzutu. W sumie - zamówiłem następną szafkę i będę stopniowo zamawiał kolejne. Mam nadzieję na polepszenie terminowości dostawy.
Zweryfikowany zakup
kabel41
11.04.2014 10:34
neutralna
neutralna
dolny front szuflady niedokładnie wywiercony a tak pozatym ideał
Zweryfikowany zakup
radek-hulboj
18.03.2014 07:01
neutralna
neutralna
produkt otrzymałam zgodny z zamówieniem ,dobrze opakowany szkoda ,ze tak długo trwało przesłanie 1 nogi do mebla
Zweryfikowany zakup
BARBARA
16.03.2014 16:33
neutralna
neutralna
Generalnie jakość wykonania i kompletność zamówienia ok. Niestety wszystkie wieńce szafek (lub boki) miały za płytkie nawierty pod kołki. Na pewno nie była to wina samych kołków gdyż przy poprzednim zamówieniu taki problem nie wystąpił a kołki były te same.
Zweryfikowany zakup
DAVO
14.03.2014 19:03
neutralna
neutralna
Poza problemem z otworami pod miosśrody w dwóch formatkach (otwory boczne do szafki lewej a spodnie do szafki prawej) wszystko było ok. Szkoda, że nie można zamówić uchwytów w komplecie. I jeszcze jedno w szafce narożnej półka także mogłaby być narożna a nie tylko wzdłuż krótszego boku.
Zweryfikowany zakup
Igor
19.02.2014 12:45
neutralna
neutralna
Termin ok.Jednak sposób dostawy dziwny-wszystko na palecie jak leci czyli otrzymałem ok.60 puzzli osobne spakowanie szafek spowodowałoby super pozytywną ocenę a tak to lekki niedosyt jest.jakość wykonania i zgodność ok.
Zweryfikowany zakup
robert kraków
26.01.2014 18:00
neutralna
neutralna
Niedostarczono wszystkich elementow, a tlumaczenie sie ze czlowiek to nie maszyna i moze sie pomylic mnie nie przekonuje( banal),wystarczy dwa razy sprawdzic.Do innych aspektow zamowienia nie mam zastrzezen.
Zweryfikowany zakup
irek
21.10.2013 14:12
neutralna
neutralna
Termin 5 dni lekko przekroczony. Calosc dotarla bardzo dobrze zapakowana. Niestety co dla mnie jest minusem nie wszystkie brzegi plyt pokryte sa laminatem - scianki boczne od dolu i gory. Tylko przod i tyl sa laminowane.
Zweryfikowany zakup
Paweł
07.08.2013 09:25
neutralna
neutralna
termin przedłużony, paleta lekko uszkodzona - musiałem sam rozpakować paletę, bo kierowca nie miał odpowiednich wózków, jeden (na razie) duży ważny element bez nawierceń, brak trzech łączników metalowych do mimośrodów, aby połączyć płyty- może poproszę o przysłanie.
Zweryfikowany zakup
andrzej.stola
26.07.2013 17:34
neutralna
neutralna
Przy większym zamówieniu niekompletne akcesoria, przy reklamacji dosłano jedynie częśc z nich, z braku czasu reszta , na szczescie niewielka, dokupiona we własnym zakresie, kilka formatek nawierconych w "lustrzanym odbiciu" trzeba było przerabiać
Zweryfikowany zakup
tk
23.07.2013 08:37
neutralna
neutralna
Wina systemu, czy ludzki błąd to już nie ważne. Długo to trwało
Zweryfikowany zakup
K.K
18.07.2013 20:05
neutralna
neutralna
Zamówienie jak i jego realizacja wykonana błyskawicznie. Niestety formatki w szafkach nie wykonane precyzyjnie. Z trzech zamówionych szafek w jednej ścianka miała przesunięte otwory montażowe, co spowodowało brak możliwości połączenia szafek obok siebie (pozostawała brzydka szczelina około 1,5 mm). Wymusiło to zmianę koncepcji i usytuowania szafek na ścianie. Poza tym defektem, reszta ok. Stąd też i ocena neutralna,
Zweryfikowany zakup
Michał
17.07.2013 07:56
neutralna
neutralna
Wszystko Ok!, tylko, że osoba przyjmująca nie mogła dać sobie rady z wniesieniem przesyłki do mieszkania, które jest na pierwszym piętrze. Następnym razem proszę o powiadomienie, że przesyłki nie są dostarczane do mieszkania, tylko trzeba je odebrać od kierowcy z samochodu.

Odpowiedź sprzedawcy:
Witam, Kurier może przenosić przesyłki maksymalnie do 30 kg zgodnie z przepisami BHP Pańska przesyłka przekraczała wagę 46 kg zatem nie jest on zobowiązany do wnoszenia przesyłek przekraczających normę
Zweryfikowany zakup
angrz6
24.04.2013 11:53
neutralna
neutralna
Dostawa po terminie
Zweryfikowany zakup
pawel.jaworski
02.04.2013 10:15