Cargo SPACE TOWER to zestaw elementów do samodzielnego montażu carga na wysokość prawie 2 m.
System elfa pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Teraz w bardzo prosty sposób można zbudować własną, nowoczesną spiżarnię w sam raz na domowe przetwory.
Elegancko nakryty stół to nieodzowny element każdego przyjęcia i ważnej uroczystości. Dzięki odpowiednio skomponowanym dodatkom możemy podkreślić charakter spotkania oraz serwowanych potraw, a nawet pobudzić apetyty naszych gości.
System organizacji wewnętrznej ORGA-LINE Intivo pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń użytkową szuflad z możliwością bezstopniowego przesuwania.
Poznaj innowacyjny szybkowar Clipso Modulo 2. Pozwoli Ci zaoszczędzić nawet do 75%* czasu przeznaczonego na gotowanie oraz aż do 35%* energii.
Lampkę PLI z pewnością wyróżnia to kompaktowe wzornictwo, łatwa, przyjazna i intuicyjna obsługa.
Choćby się waliło i paliło, spróbujcie znaleźć chwilę, aby przygotować dzieciom drugie śniadanie do szkoły! Dlaczego to takie ważne?
System centralnego odkurzania to rozwiązanie, które znajduje coraz więcej zwolenników. Nic dziwnego – jest to przyjazna alergikom, wygodna i cicha alternatywa dla tradycyjnego odkurzacza.
Jeżeli często doskwiera Ci uczucie zmęczenia? Cierpisz na brak energii, masz problemy ze snem i jesteś osłabiona? To znak, że przyszedł czas na oczyszczenie Twojego organizmu z nagromadzonych w nim toksyn.
Na Akcesoria.meble.pl dostępne są podnośniki Aventos HK-S firmy BLUM , które stosować można we wszystkich rodzajach szafek z małymi frontami uchylnymi.
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »  66