Wasze opinie
Ocena
Komentarz
Komentował/a
negatywna
negatywna
Termin i realizacja przesyłki - bez uwag. ocena na 5. Gorzej z wykonaniem. 1. W szafce (słupku) z podwójnymi drzwiczkami - drzwi prawe zgodnie z zamówieniem. Niestety otwory pod zawiasy wykonane w lewej ściance. 2. Szafka zlewozmywakowa - 60 cm głęboka. Niestety to wymiar bez drzwiczek które wystają poza obrys przedniej krawędzi zlewozmywaka o prawie 2 cm. 3. Niedokładnie wykonane nacięcie (wpust) na tylną ściankę szafek. Żeby tę ściankę wcisnąć siłowo - wymagało poluzowania połączeń wszystkich ścianek szafki (niedokładna obróbka). 4. Ilość gwoździków do mocowania tylnej ścianki szafek stojących (3 szt) - to lekka przesada - starczyłoby na 10 szafek. Za to drzewowkręty otrzymaliśmy bardzo oszczędnie - związane to było z koniecznością dokupienia. 5. Niedogodnością jest brak rysunku szkicu poglądowego szafek - z ponumerowanymi formatkami - ułatwiłoby i przyspieszyłoby to ich montaż. 6. Brak opcji wyboru przy zamówieniu - otworów pod zaczepy szafek.Wymaga to podczas montażu docinanie

Odpowiedź sprzedawcy:
Po dokładnym przeanalizowaniu Państwa zamówienia, nie możemy zgodzić się z tym,że otwory pod zawiasy wykonane zostały na lewej ściance. Z przesłanych zdjęć wynika,że słupek został źle złożony, bok lewy w złożonej szafce powinien być bokiem prawym.W zamówionym słupku front krótszy powinien być na dole a na zdjęciu wygląda tak jakby miał być na górze.Cała dokumentacja produkcyjna wskazuje na prawidłowe wykonanie drzwi i boku. Jeśli chodzi o szafkę zlewozmywakową to na stronie jest informacja, że jest to wymiar korpusu bez frontu. Nacięcie na tylną ściankę szafek wykonuje maszyna i jest ono robione zawsze tak samo. Problem z zamontowaniem pleców szafki może wynikać z tego,że zostały one zrobione za szerokie ale nie jesteśmy w stanie tego potwierdzić bez ich zmierzenia. Gwoździków zawsze dajemy więcej, natomiast liczba wkrętów powinna być zgodna z zamówieniem. Na stronie znajduje się informacja o tym,że nie wysyłamy instrukcji montażu oraz,że nie wykonujemy otworów pod zaczepy szafek.
Zweryfikowany zakup
Barbara Widawska
16.01.2014 09:50
negatywna
negatywna
Tym razem kiepsko. Z 5 dni czekania robi się 10. Ale to można przetrzymać. Tylko jak otrzymuje towar (szafkę) i nie ma ponawiercanych otworów oraz brak połowy elementów to strasznie ogranicza pracę. Oczywiście można reklamować ale mija już 10 dzień i zero informacji. Szafkę zamówiłem na próbę. A co będzie jak bym zamówił wszystkie szafki do kuchni... Wcześniej zamawiałem same płyty i było dobrze. Natomiast z szafkami są problemy.

Odpowiedź sprzedawcy:
Witam, Zamówienie zostało zrealizowane w terminie (w przeciągu 5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie + dostawa) Natomiast jeśli chodzi o reklamację to została zgłoszona 3 dni temu i na następny dzień otrzymał Pan informację z działu reklamacji odnośnie toku jej realizacji
Zweryfikowany zakup
Krzysztof
06.12.2013 09:17
negatywna
negatywna
"vanitas vanitatum, et omnia vanitas"!!! Uszkodzone 3elementy- miały dotrzeć po ok. 3 dniach, minęło 5 i narazie nie dotarły... zdjęcia uszkodzeń z oddziału w KRK do centrali w Rzeszowie- tam udają, że kroją na wymiar- elementy są pocięte nieprecyzyjnie, po skręceniu szafki niektóre ścianki wystają poza obrys korpusu. Miałem dostać 86trzpieni i złączy mimośrodowych, a w paczce było... 6!!! długo by pisać :( Zrezygnowałem z dalszych zamówień (kuchnie dla Rodziców i Teściów), bo to co otrzymałem to kpina a nie meble!!! P.S. Ciekawe czy moderator to opublikuje???
Zweryfikowany zakup
akulawik
19.10.2013 01:27
negatywna
negatywna
Towar zgodny z zamówieniem, natomiast dostawa poniżej krytyki. Towar zamowiony na ulicę saska, niezwykle opryskliwy dostawca dzwoni, ze stoi dwie ulice dalej a towar jest gotowy do odebrania spod samochodu gdyż w umowie którą podpisał nie ma słowa o dostawie pod drzwi. Pozatym on się spieszy i mam sie stawic na miejscu zaraz, za chwile. Za dodatkową opłatą znalazł czas i siłę, aby dojechać z towarem na saską i wnieść go do mieszkania. Tak więc jezeli decydujecie się na zakupy, to tylko z odbiorem osobistym.
Zweryfikowany zakup
agnieszka
08.10.2013 12:45
negatywna
negatywna
najgorsze meble. jak mozna sprzedawac meble bez elementow mocujacych?? 100% krytyki dla was. nikomu nie polecam.

Odpowiedź sprzedawcy:
Witam, Poprzez konfigurator szafek kuchennych klient samodzielnie dobiera poszczególne parametry danej szafki (od wyboru dekoru, wymiarów, typu nawiertów PO WYBÓR AKCESORIÓW MONTAŻOWYCH) Pani wybrała opcję bez akcesoriów, tak więc ich Pani nie otrzymała.
Zweryfikowany zakup
niezadowolony
02.10.2013 11:58
negatywna
negatywna
brak informacji kompletnie brak
Zweryfikowany zakup
drozd.bogdan
12.05.2013 10:31