- Cudowne święta z Cukrem Królewskim - to hasło startującej dzisiaj tj. 18 listopada ogólnopolskiej promocji, która potrwa do końca roku.
Pojedynek na noże profesjonalnych szefów kuchni w Top Chef wciąż trwa. Wymagana perfekcja, profesjonalizm i niepowtarzalność dotyczą nie tylko uczestników konkursu.
Idealne połączenie wzornictwa z funkcjonalnością prezentuje z wyciąganą wylewką bateria kuchenna Franke - Maris Pull-out.
Firma Krulen opublikowała nowy katalog opraw oświetleniowych HERA GmbH w języku polskim, prezentujący nowoczesne i innowacyjne oświetlenie meblowe.
Szlachetne czarne szkło połączone ze stalą to motyw przewodni najnowszej kolekcji śniadaniowej Black Glass marki Russell Hobbs.
Swoje rozwiązania dedykowane przestrzeniom kuchennym prezentuje raumplus.
Firma Phoenician zaprasza Państwa do uczestnictwa w największych na świecie targach mebli i wyposażenia wnętrz INDEX, odbywających się w Dubaju w dniach 19-22 maja 2014 r.
Marka Dekoria.pl wydała nowy katalog Jesień-Zima 2013/2014.
Jeszcze tylko do 18 października br. przyjmowane są zgłoszenia do Konkursu Diament Meblarstwa 2014
JAWA to innowacyjny zlew granitowy z miejscem na baterię po nietypowej stronie komory, co pozwala wygospodarować więcej miejsca na suszenie naczyń.
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »  120