Skorzystaj z okazji i jedź na targi INDEX 2014 do Dubaju

Firma Phoenician zaprasza Państwa do uczestnictwa w największych na świecie targach mebli i wyposażenia wnętrz INDEX, odbywających się w Dubaju w dniach 19-22 maja 2014 r.

Specjalnie dla firm polskich, Phoenician udało się zarezerwować powierzchnię w głównych halach targowych.

Otrzymanie jej uzależnione jest jednak od szybkiego potwierdzenia udziału, dlatego warto, aby poznali i rozpatrzyli Państwo ofertę już teraz.

Dofinansowanie udziału w targach

Polskie Ministerstwo Gospodarki zdecydowało o objęciu dofinansowaniem udziału w targach Index Dubaj 2014.
Producent chcący wziąć udział w targach zgłasza do organizatora swój udział, a następnie składa wniosek o udzielenie pomocy w ramach rządowego poddziałania 6.5.2 – Wsparcie udziału przedsiębiorców w programach promocji, Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. 

Ostatni moment na składanie wniosków do Ministerstwa Gospodarki dotyczących targów Index Dubaj 2014!

Można się o nie ubiegać do 31.10.2013r. i może ono pokryć aż do 75% poniesionych kosztów.

Więcej informacji na ten temat można zasięgnąć w dwóch źródłach:  

www.mg.gov.pl/Fundusze+UE/POIG/Dzialania/Dzialanie+651/Programy+promocji+o+charakterze+ogolnym
 

oraz www.mg.gov.pl/Fundusze+UE/POIG/Dzialania/Dzialanie+652/Ogloszenie+o+naborze                   
                                               
Kontakt telefoniczny: 22 693 56 82, 22 693 56 38 lub mail: marzena.strojecka@mg.gov.pl

Rynek arabski    

Rynek meblowy Zjednoczonych Emiratów Arabskich jest skupiony w Dubaju. Ze względu na bardzo niską produkcję wewnętrzną meble, akcesoria i dekoracje są aż w 70% importowane z krajów Unii Europejskiej, w tym także z Polski. Wartość importu artykułów wyposażenia wnętrz osiągnęła wartość 4 miliardów USD i stale rośnie.  

Mimo kryzysu rynek arabski jest bardzo chłonnym odbiorcą produktów z całego świata, stale realizującym nowe, ogromne i kosztowne projekty. Zamieszkuje go aż 300 mln osób – potencjalnych odbiorców. Władca Arabii Saudyjskiej, która co roku notuje 300 miliardową nadwyżkę budżetową, ogłosił niedawno program rozbudowy infrastruktury tego kraju, na który ma przeznaczyć prawie 500 miliardów dolarów.
Aby zmniejszyć dysproporcje w rozwoju poszczególnych części kraju ma powstać na jego obrzeżach m.in. siedem miast (tzw. industrial cities), w których zamieszka ok. 5 mln osób. Szacuje się, że Polacy mają bardzo duże szanse na ogromne kontrakty, ponieważ
nasi fachowcy i produkty cieszą się świetną opinią w tamtym regionie.  
Z powodu zbliżających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Katarze planuje się szereg inwestycji, które będą realizowane w najbliższych latach. Wydatki na nie przeznaczone szacuje się na ponad 120 miliardów dolarów.


Do kogo skierowane są Targi INDEX

Targi INDEX co roku przyciągają producentów mebli, akcesoriów, tkanin, dywanów, tapet, materiałów wykończeniowych, szkła ceramiki, artykułów dekoracyjnych i oświetleniowych a także dostawców usług dekoratorskich i projektowych. Powodzeniem cieszą się zarówno artykuły ekskluzywne jak i standardowe.   

W targach INDEX co roku biorą udział setki wystawców z kilkudziesięciu krajów. Liczba odwiedzających jest szacowana na kilkadziesiąt tysięcy osób, wśród których są najwięksi inwestorzy, główni decydenci i osoby podejmujące kluczowe decyzje przy realizacji projektów w całym regionie Bliskiego Wschodu, jak również handlowcy i dystrybutorzy, a także wielu innych potencjalnych klientów z regionu Zatoki Perskiej - Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Kataru, Kuwejtu, Libanu, a także Bahrajnu i Omanu.

Oferta firmy Phoenician

Decydując się na wyjazd na targi INDEX 2014 z firmą Phoenician możecie Państwo liczyć na:  

- pełną opiekę firmy Phoenician

- zaproszenie odwiedzających ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i krajów sąsiednich do odwiedzenia Państwa stoiska oraz organizację bezpośrednich spotkań z klientami, którzy już zapoznali się z profilem Państwa firmy  

- zorganizowanie całego pobytu Państwa delegacji na miejscu,   

- organizacja misji handlowej (pomoc w organizacji wizy, bilet lotniczy, pełny transport na miejscu, zakwaterowanie w hotelu 4-gwiazdkowym, pełne wyżywienie: śniadania i obiadokolacje, pobyt na targach, obsługę miejscowego pilota-tłumacza dla grupy, program turystyczny).

Warto wziąć udział!

Ze względu na to, że chętnych do wynajęcia powierzchni wystawienniczej na Targach INDEX jest więcej niż pozwala na to dostępna powierzchnia targowa, ofertę  firmy Phoenician należy rozpatrzyć i podjąć szybką decyzję o uczestnictwie.

Wszystkich zainteresowanych Phoenician zaprasza do kontaktu:

tel 730 759 741 lub 668 876 688;
mailem: index@phoenician.pl lubbiuro@phoenician.pl

Firma Bey Trade odpowie na wszelkie Państwa pytania udzielając z pewnością wyczerpujących odpowiedzi.    

Szczegółowe informacje o targach INDEX - www.indexexhibition.com  

 

Targi INDEX są wielką szansą na zwiększenie eksportu i rozwój Państwa firmy.
Umożliwią Państwu zdobycie nowych klientów na tym stale rozwijającym się rynku!

Ilość odsłon: