Jaki dzisiaj jest klient salonu meblowego? Jest wybredny, kapryśny ma szeroki wybór, ale decyzje podejmuje bardzo ostrożnie. Jeśli nie dostanie tego, czego będzie chciał, to nie da nam drugiej szansy.
Cztery kontynenty. Cztery wzory. Cztery rodzaje filiżanek. I metropolie też cztery. Nowy Jork, Rio de Janeiro, Sydney i Tokio – teraz mogą się znaleźć na Twoim stole!
Dokładnie sześć nowych, apetycznych ceramicznych zestawów stołowych z kolekcji 4breakfast uzupełniło portfolio sprzedażowe Dekoria.pl
Skąpiec.pl sprawdził, które ekspresy do kawy cieszyły się największym zainteresowaniem internautów w I kwartale 2013 roku i jakie kryteria były dla nich istotne, podczas poszukiwań idealnego urządzenia.
Zaprojektuj kuchnię i wygraj bon upominkowy do wykorzystania w każdym sklepie IKEA.
Whirlpool wprowadza nową promocję konsumencką POCZUJ RÓŻNICĘ I OSZCZEDZAJ
Zlewozmywak granitowy Rapsodia zaprojektowany przez polską projektantkę Bogumiłę Zawadę został rekomendowany do Dobry Wzór 2013.
Od 1 lipca br. wszyscy obowiązkowo sortować musimy śmieci. Już teraz możemy stworzyć domowy system sortowania odpadów a pomogą nam w tym kosze EKO Liner.
Po zimie często czujemy się osłabieni i brakuje nam energii. Brak słońca i niskie temperatury negatywnie wpływają na nasz nastrój i witalność. Wraz z przyjściem wiosny warto zadbać o wzmocnienie organizmu.
Firma Oras ogłosiła konkurs, w którym trzeba jedynie podać ciekawy przepis, najlepiej własnego autorstwa.
1  «  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »  120