raumplus - najnowsze rozwiązania do kuchni

Swoje rozwiązania dedykowane przestrzeniom kuchennym prezentuje raumplus. 

Zamontowane we wnęce szafy są coraz częściej spotykanym rozwiązaniem w kuchni. Oferują  nie tylko olbrzymią powierzchnię do przechowywania, ale też harmonijnie komponują się z wystrojem całego mieszkania.

Systemy szaf raumplus najlepiej sprawdzają się w kuchni otwartej na salon, gdzie pozwalają ukryć przed wzrokiem kuchenne sprzęty i akcesoria.

Pokryte fornirem lub lakierem fronty mogą przypominać nowoczesną boazerię lub posiadać neutralne wykończenie zbliżone do faktury ściany.

Największym atutem systemu szaf jest możliwość ustawienia w ich wnętrzu dużych sprzętów AGD oraz mniejszych urządzeń kuchennych. Wewnętrzne moduły posiadają wysuwane dodatkowe powierzchnie robocze, praktyczne półki, przegródki i szuflady, które perfekcyjnie organizują produkty i przybory kuchenne. Natomiast część cargo pełni rolę współczesnej spiżarni.

Forma współczesnej kuchni uległa uproszczeniu i składa się z dwóch  brył tj. wyspy i wysokiej zabudowy szaf. System drzwi i wewnętrznych regałów  raumplus daje możliwość idealnego dopasowania do indywidualnych potrzeb, a wysoka jakość wykończenia sprawia, że szafa nie przypomina typowego mebla kuchennego.

raumplus.pl

Ilość odsłon: