Marka Villeroy & Boch postawiła na kolor i prezentuje szklaną kolekcję Colour Concept w nowych barwach.
Downdraft - najnowszy okap marki Franke, o którym można powiedzieć -pojawia się i znika-.
Oto nowa płyta indukcyjna KM 6395 FlexTouch Miele, w której nie ma już tradycyjnych, wydzielonych pól do stawiania garnków czy patelni.
Trzynastka to granitowy zlewozmywak nawiązujący wzornictwem do najpopularniejszych zlewów stalowych z prostym, klasycznym motywem linii na ociekaczu.
Polacy zakochali się w białych kuchniach. Dla nich Spółka Meblowa KAM proponuje Olivię w pięknym wybarwieniu sosny bielonej, nawiązującej do stylu skandynawskiego.
Wczoraj rozpoczął się ostatni miesiąc przyjmowania zgłoszeń do jednego z najbardziej prestiżowych konkursów meblarskich w Polsce Diament Meblarstwa.
Łódzka Akademia Sztuk Pięknych im. Strzemińskiego zaprasza na pierwsze w Polsce roczne studia podyplomowe PROJEKTOWANIE KULINARIÓW.
Minipiekarenka, czyli miejsce gdzie dzieci będą mogły pobawić się w piekarza zostanie zaaranżowana w Poznaniu na terenie Targów Smaki Regionów. (
Bateria kuchenna Tetris marki FRANKE została zakwalifikowana do finału ogólnopolskiego Konkursu Dobry Wzór 2013 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi obecne na polskim rynku.
Wolno stojący ekspres do kawy Miele CM 6 kusi designem, będącym współczesną interpretacją klasycznego włoskiego stylu, a także nowatorską technologią zapewniającą wyjątkową wygodę użytkowania.
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »  120