W połowie maja Black Red White otworzył nowy salon meblowy w Zabrzu. BRW jest jednym z największych w Polsce producentów i dystrybutorów klasycznych i nowoczesnych mebli mieszkaniowych.
Uncle Ben’s proponuje nam trzy nowe ryże: Ryż Jaśminowy, Ryż Tricolo i Ryż Risotto, które mogą być podstawą do dań kuchni świata bądź inspiracją do stworzenia własnych, oryginalnych potraw.
Winiary wprowadziła nową linię zup „Jak u mamy” dla wszystkich, którzy cenią sobie tradycyjne domowe smaki.
Herbata, szczególnie zielona, to naturalne źródło zdrowia. Są jednak inne gatunki o wielkim zdrowotnym ładunku i właściwościach idealnych nie tylko dla dorosłych ale również dla dzieci..."Czas na Herbatę" dla dzieci!
Zmywarki z programem higienicznym, który pozwala skutecznie pozbyć się bakterii z naczyń kuchennych, wprowadziła na rynek firma Beko.
Firma Franke wprowadziła na rynek okap Franke Swing. Nowy okap ma oryginalny kształt i nowatorskie rozwiązania techniczne.
Na letni sezon marka Villa Italia przygotowała gustowną, letnią porcelanę w której sezonowe warzywa i owoce będą jeszcze bardziej kuszące.
Kominowe, szufladowe, podszafkowe, narożne i ostatnio najmodniejsze- wyspowe. Wybór odpowiedniego okapu kuchennego musi być przemyślany i dostosowany do wymogów kuchni.
1  «  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120