Bateria kuchenna Franke - Maris Pull-out

Idealne połączenie wzornictwa z funkcjonalnością prezentuje z wyciąganą wylewką bateria kuchenna Franke - Maris Pull-out.

Maris Pull-out posiada charakterystyczną, lekko pochyloną wylewkę, która sprawia, że strumień wody np. przy zmywaniu naczyń kierować można w sposób dowolny i przede wszystkim precyzyjny. Wpływ na to ma zarówno ergonomiczna wysokość jak i kąt nachylenia samej wylewki.

Korpus baterii wykończony bielą polarną doskonale wpisuje się w obecnie panujące trendy aranżowania kuchennych wnętrz a przy tym idealnie komponuje się ze zlewozmywakami kompozytowymi lub granitowymi. Idealnie dobrany zestaw tworzy spójną, elegancką i funkcjonalną strefę wody w nowocześnie zaaranżowanych kuchniach.

 „Bateria należy do najbardziej eksploatowanych urządzeń kuchennych. Wybierając baterię warto zwracać uwagę nie tylko na design i funkcjonalność, ale również na jakość materiałów i wykończenia, które zagwarantują długi czas użytkowania.

Podczas codziennych czynności w kuchni, to właśnie bateria potrafi być używana nawet kilkadziesiąt razy częściej niż pozostałe urządzenia, a dodatkowo narażona jest m.in. na kontakt z twardą wodą, która bezlitośnie skraca czas eksploatacji niektórych elementów. Dlatego w bateriach Franke montowane są trwałe głowice ceramiczne. ”
– mówi Monika Konaszewska Communication Marketing Manager Franke Polska.


Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką Maris Pull-out:

- głowica ceramiczna  25 mm

- klasa głośności 1

- wężyki podłączeniowe o dł. 430 mm

- metalowy wąż do natrysku o dł. 120 cm

- możliwość obrotu wylewki o 360°

Inne kolory wykończeń baterii Maris Pull-out: chrom, beżowy, orzechowy, grafitowy, onyx oraz ciemny brąz.

Ilość odsłon: