Technika suszenia żywności znana jest człowiekowi od czasów prehistorycznych. Jej głównym celem jest odparowanie wody, która przyspiesza proces gnicia.
Rodziny sposób na spędzenie wolnego czasu? W Polsce to najczęściej weekendowe grillowanie, lub w wersji rozszerzonej – kilkudniowe biwakowanie. Ale to nie wszystko.
Kto powiedział, że nie można wyglądać elegancko nawet podczas porządków?
Polacy każdego roku wydają na zakup wody i innych napojów gazowanych ok. 3 miliardów złotych! Po ich spożyciu na naszych wysypiskach ląduje ok. 2,5 mln zużytych plastikowych butelek .
Lekarze i dietetycy zgodnie twierdzą, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia.
Chcesz pochwalić się smakołykami w gronie znajomych na spotkaniu poza domem, ale zastanawiasz się, co poczniesz z formą do pieczenia?
Kuchnie kubistyczne, ostre kąty meblowe, nowoczesny design… wszystko to wymaga odpowiedniej oprawy, czyli detali.
Prowadnica ACCURIDE DZ5343 występuje z odpowiednim zabezpieczeniem jednoczesnego wysunięcia wielu szuflad.
Kalafior. Często wydaje nam się na tyle zwyczajny, że nie poświęcamy mu w kuchni zbyt dużo uwagi – przeważnie wrzucamy go do zupy jarzynowej jako jeden z wielu jej składników lub podajemy jako dodatek do drugiego dania
Owocowy zawrót głowy dopada wszystkich. W sadach dojrzewają wiśnie i czereśnie, stragany uginają się pod ciężarem truskawek i moreli, a my zastanawiamy się jak wykorzystać te słodkie dary natury.
1  «  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  »  66