Aktualności zawierające tag: meble-Zobacz wszystkie

Black Red White – jeden z największych w Polsce producentów i dystrybutorów mebli pokojowych, kuchennych oraz artykułów wyposażenia wnętrz – rozpoczyna kolejną zimową promocję: „LUTY 2010”.
W Max-Fliz, krakowskim salonie kompleksowego wyposażenia wnętrz, przygotowano ekspozycję prezentującą meble włoskiego producenta Annibale Colombo. W salonie można zobaczyć, jak te ekskluzywne meble prezentują się na żywo.
Black Red White – jeden z największych w Polsce producentów i dystrybutorów mebli pokojowych, kuchennych oraz artykułów wyposażenia wnętrz – rozpoczął nowy rok od zimowej akcji promocyjnej.
Oświetlenie ledowe - symbol handlowy LD 7000 BS przeznaczone jest do wnętrza mebla.
Szafka otwierana bezdotykowo, na pilota, w pierwszym momencie wzbudzi u każdego ciekawość. Później pojawi się pytanie, w jakim celu ktoś montuje taki podnośnik?
Każdy z nas marzy o przytulnym mieszkanku z kuchnią pełną ciepła, pozytywnej energii, w której zbierają się domownicy, nie tylko po to by zjeść kolejny posiłek, ale by porozmawiać, posiedzieć w milczeniu czy poczytać gazetę.
Kuchenne sprzęty, w tym także drewniane meble, jak wszystkie rzeczy, których używamy codziennie, ulegają w wyniku eksploatacji mniejszym lub większym uszkodzeniom. Wiele z nich szkoda wyrzucić bo mają swój niepowtarzalny urok...
Tagi: drewno, meble
Aneks kuchenny z jadalnią to coraz powszechniejsze rozwiązanie w naszych domach. Wszak jego efekt końcowy uzależniony jest od pomysłowości domowników i wielkości przestrzeni, którą możemy zagospodarować...
Właściwie dobrane meble w kuchni tworzą jej indywidualny klimat, a przy tym jeszcze odpowiednio pielęgnowane posłużą nam dłużej.