Zbuduj własną spiżarnię

System elfa pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Teraz w bardzo prosty sposób można zbudować własną, nowoczesną spiżarnię w sam raz na domowe przetwory.

Ideą systemu jest pełna mobilność koszy i półek wspartych na przyściennych listwach, dzięki którym możesz przechowywać, co tylko chcesz i jak chcesz bo zawsze znajdziesz na to miejsce.
Z  elfa wszystko można zorganizować i nieważne jest, czy hołdujesz np. nowoczesnym eksperymentom w stylu fusion, czy stawiasz na tradycyjne przepisy babci.

Stwórz własną kolekcję ulubionych przetworów i ich smaków i przechowuj je w najlepszym stylu – w owalnych, pękatych, smukłych, kwadratowych czy wielokątnych słoikach na najlepszej półce… elfa.

Logistyka doskonale wykorzystanej przestrzeni jest prosta. Nawet niewielkie pomieszczenie w pobliżu kuchni lub dobrze zagospodarowana wnęka jest na wagę złota. Co zrobić, by nie zabrakło w niej miejsca?   

Odpowiedź kryje się prostym i funkcjonalnym systemie elfa.

Po pierwsze - zamontuj przyścienne pionowe szyny na całej wysokości ściany i do nich dobierz elementy systemu. Ażurowe półki są dostępne w głębokościach 30, 40 lub 50 cm, a praktyczne półko-kosze mają 30 lub 40 cm.

Po drugie - system wieszany można uzupełnić zestawem wolnostojących koszy o różnych wysokościach: 8, 18 i 28 cm, oraz szerokościach: 35, 45 lub 55 cm.

Nie tylko możesz wybierać z całej palety wielkości, ale dowolnie regulować odległości pomiędzy poszczególnymi elementami elfa. Dzięki temu, optymalnie zagospodarujesz dostępną przestrzeń, zależnie od potrzeb i przechowywanych przedmiotów. Atutem jest fakt, że w każdej chwili możesz także zorganizować swój system na nowo.   Prezentowany na zdjęciach system to elfa Classic - wyższy standard przechowywania, dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i platinum. Wybierz tę, która lepiej wpisze się w aranżację Twojej spiżarni.    
Ilość odsłon: