Jak pozbyć się kurzu i roztoczy

Każdy, kto choć raz próbował pozbyć się kurzu i roztoczy wie, że nie jest to łatwe zadanie.

Dbałość o czystość jest szczególnie ważna dla osób cierpiących na alergie lub dolegliwości oddechowe.

Dlatego przy walce z brudem podstawą jest odpowiedni sprzęt. Najnowsza Bora opatrzona symbolem „2” pomoże skutecznie zadba o porządek.   Pierwsza wersja urządzenia, która trafiła do sklepów w 2011 roku podbiła serca użytkowników doskonałą jakością i okazyjną ceną rewolucjonizując rynek odkurzaczy wodnych w Polsce.

Odkurzacz Bora 2
Do dywanów, wykładzin i tapicerek. Wyposażony w filtr HEPA z możliwością płukania. Posiada 2-stopniowy system filtrowania oraz 1,2 litrowy pojemnikiem na wodę. Możliwość regulacji siły ssania. Zasięg odkurzacza – 9 m (w tym 5,5 m przewodu zasilającego). Posiada wygodny uchwyt do przenoszenia odkurzacza.

Bora cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów, którzy szczególnie cenią dokładność i krótki czas procesu sprzątania. Sekretem linii pozostaje precyzyjny system odkurzania wodnego wykorzystujący zaawansowany technologicznie układ podwójnego filtrowania. Po wielu miesiącach badań i zbieraniu opinii użytkowników,  inżynierowie firmy MPM przedstawiają nową, ulepszoną wersję flagowego produktu.

Bora 2 jest połączeniem najlepszych cech pierwszego modelu z nową, jakością użytkowania i wieloma dodatkowymi funkcjami, które sprawią, że obsługa drugiej wersji urządzenia będzie zarówno przyjemna, jak i skuteczna.

Odkurzacz jest wyposażony w całą gamę dodatkowych udogodnień. Możliwość płynnej regulacji mocy ssania jest doskonałym sposobem na głębokie zabrudzenia.

Jeżeli chcemy jedynie odświeżyć lekko zakurzoną powierzchnię moc ssania należy ustawić na najniższy poziom, co z pewnością wpłynie na zmniejszenie zużycia energii oraz zminimalizuje niedogodności wynikające z natężenia dźwięku emitowanego przy najwyższych prędkościach obrotowych.

Kolejne udogodnienie, to nowe gumowe koła, pozwalające na ciche i bezpieczne przesuwanie urządzenia, bez obawy o zarysowanie delikatnych powierzchni. 

Dodatkowo dłuższa rura teleskopowa, wyposażona w wygodny system składania, zwiększa zasięg odkurzacza do ponad 9 metrów.

Takie rozwiązanie daje możliwość pozbycia się kurzu  nawet z najdalszych zakątków mieszkania, bez konieczności uciążliwego przepinania kabli do kolejnych gniazdek.

Wyposażenie Bory 2 zostało wzbogacone o dwie końcówki : delikatną, przeznaczoną do czyszczenia parkietów oraz małą turboszczotkę. Szczotka parkietowa z miękkiego włosia osadzona na filcowych kółkach, zadba o najbardziej wymagającą drewnianą podłogę. Okaże się również przydatna w przypadku innych powierzchni silnie narażonych na zarysowania.

Z kolei mini turbo szczotka pomoże w odkurzaniu tapicerek , foteli, krzeseł czy kanap – miejsc, w których gromadzi się szczególnie dużo nieczystości, a dostęp do nich jest utrudniony.

Chcąc skutecznie pozbyć się roztoczy z naszego otoczenia, warto zainwestować
w nowoczesny sprzęt. Odkurzacz Bora 2 firmy MPM w yposażony w filtr HEPA oraz podwójny dyfuzor sprawi, że wszystkie zassane z ogromną siłą zanieczyszczenia zatoną w wodzie i nie trafią z powrotem do pomieszczenia. Takie rozwiązanie zapewnia pełną dezynfekcję powietrza.

Dodatkowo wydmuchiwane podczas całego procesu odkurzania powietrze jest wilgotne, świeże oraz, co najważniejsze dla alergików czyste.

Dodatkowo dołączony do zestawu olejek zapachowy pozostawi  przyjemny zapach świeżości w każdym pomieszczeniu.

www.mpm.pl

Ilość odsłon: