Romantyczne nakrycie stołu

Romantyczne nakrycie stołu nie tylko od święta – tiulowe obrusy i bieżniki HAFT SA

Współczesna pani domu wie, że obrus nie jest tylko odświętną ozdobą, ale nieodłącznym elementem codziennej dekoracji stołu. Tylko wyobraźnia projektanta decyduje o tym czy będzie on podkreślał awangardowy czy klasyczny charakter pomieszczenia.

Dostępne w ofercie Fabryki Firanek i Koronek HAFT SA obrusy i bieżniki na siatce tiulowej na nowo definiują pojęcie dobrego stylu i nieprzeciętnej stylizacji. Zdobione precyzyjnie wykonaną koronką materiały ujmują misternym wykonaniem i delikatnością. Romantyczny charakter dzianiny nie ogranicza, a przeciwnie, zachęca do nadania każdemu wnętrzu unikalnego wyrazu.

Obrus firmy HAFT SA – romantyczne ukoronowanie stołu

Obrus z delikatnej, haftowanej dzianiny doda uroku każdemu stołowi. Propozycje niebanalnych nakryć firmy HAFT SA poruszą wrażliwych na romantyczne akcenty dekoracji we wnętrzu. Obrusy 214310 oraz 214312 zachwycą ponadczasowa urodą. Biała koronka, precyzyjne wykończenie oraz niebanalny kwiatowy motyw widoczny w obu modelach sprawią, że stół w kuchni, jadalni czy salonie ujmować będzie eleganckim i niepowtarzalnym charakterem.

Wyraźnie zarysowane na dzianinie gałązki różanego krzewu układają się w fantazyjny wzór. Nie trudno wyobrazić sobie przytulne wnętrze, w którym tak nakryty blat zdobi wazon świeżych kwiatów lub patera z ciastem. Obrusy marki HAFT SA niezwykle intrygująco wyglądają również w loftowych, surowych wnętrzach. Tak niebanalne połączenie delikatnej tkaniny i minimalistycznych rozwiązań architektonicznych podkreśla wyjątkowość pomieszczenia i nieprzeciętny gust mieszkańców domu. Możliwość wyboru spośród łącznie aż sześciu wariantów rozmiarów dostępnych w ofercie HAFT SA modeli 214310 oraz 214312 pozwala na stworzenie wyjątkowej stylizacji zarówno dla dużego stołu w jadalni, jak i okrągłego stolika kawowego. Obrusy niezależnie od kształtu i wielkości stanowią umiejętne połączenie ponadczasowej formy i nowoczesnych stylizacji.

Bieżnik firmy HAFT SA - subtelny akcent pełen romantyzmu

Niezależnie od stylu, w jakim utrzymane jest wnętrze, misterne aplikacje, wyszukane materiały oraz klasyczne kolory bieżników sprawiają, że blat, bez względu na swoją wielkość oraz surowiec, z jakiego jest wykonany, nabiera bardziej eleganckiego charakteru. Dostępne w ofercie firmy HAFT SA bieżniki pozwolą przysporzyć świetności tradycyjnym meblom lub przełamać zbyt surowy, modernistyczny wystrój salonu lub kuchni.

Stonowaną i wyrafinowaną propozycją jest model 214310 z oferty HAFT SA z bogatą roślinną aplikacją dostępny w dwóch wymiarach: 50x115 oraz 65x130. Wyraziste pąki róż oraz gałązki krzewu tworzą ciekawy ornament. Symetryczny układ aplikacji nadaje dzianinie niezwykle finezyjny wyraz a precyzyjnie wyhaftowany wzór tworzy kunsztowne dzieło sztuki, nad którym pochylił się zdolny artysta. Nieco bardziej nowoczesny charakter ma dostępny w ofercie HAFT SA model bieżnika 21438. Motyw roślinny tworzą tu, gęsto wyszyte na całej długości materiału, pojedyncze listki akacji. Uniwersalny kolor bieli oraz urozmaicony deseń bieżnika współgrają z kolorem jesionowych, dębowych oraz sosnowych mebli.

Z uwagi na wymiary 50x 150 cm stanowi on idealną dekorację małego stolika kawowego lub blatu dużego stołu.

Urządzając wnętrza warto czerpać z najlepszych wzorców. Prawdziwe piękno tkwi bowiem w dopracowaniu szczegółów - a do takich niewątpliwie należy dekoracja stołu.

Wyjątkowe, nowe produkty Fabryki Firanek i Koronek HAFT SA zdobiąc rodzinne stoły, komody i stoliki kawowe spotęgują wrażenie romantycznej przytulności na nowo definiując charakter domowych pomieszczeń. 

www.haft.com.pl

Ilość odsłon: