Stwórz kuchnię od A do Z

Do stworzenia harmonijnej i funkcjonalnej kuchni, najlepiej sięgnąć po sprzęt do zabudowy jednej, wybranej linii.

Dobrym przykładem jest oferta firmy Amica i jej linia produktów Amica Fusion. Oprócz kilku modeli piekarników, kuchni wolnostojących i okapów dostępna jest już  również kuchenka mikrofalowa.   

Czarna mikrofalówka ze srebrnym akcentem w postaci listwy dekoracyjnej to nowość Amiki, która idealnie dopasowuje się do pozostałych sprzętów kuchennych z linii Fusion.

Elektroniczny panel sterowania umożliwia m.in. precyzyjne zaprogramowanie czasu pracy urządzenia.

Mikrofalówka ma pojemność 20 litrów i jest wyposażone w talerz obrotowy i ruszt, a także wiele przydatnych funkcji: rozmrażanie czasowe czy wagowe oraz podgrzewanie wieloetapowe. Kuchenka mikrofalowa Fusion posiada aż 9 poziomów mocy oraz 9 programów Auto, a system  Multi Waves System, w który jest wyposażona gwarantuje idealnie równomierne podgrzewanie potraw. Specjalna konstrukcja wnętrza kuchenki (magnetron, prowadnica, komora) sprawia, że ciepło dociera do wnętrza każdej potrawy.

Nowa kuchenka mikrofalowa w połączeniu z pozostałymi sprzętami z linii Fusion - piekarnikem do zabudowy Fusion albo kuchnią do zabudowy z płytą gazową na szkle oraz kominowym okapem kuchennym - pomoże Ci stworzyć kuchnię doskonałą: kompletną, jednolitą stylistycznie i funkcjonalną. 

Oprócz linii Fusion Amica oferuje również zestawy sprzętu z linii Integra i ZEN, które za sprawą najważniejszych w świecie designu nagród robią ostatnio oszałamiającą karierę.
www.amica.pl

Ilość odsłon: