To już ostatnie dni karnawału - gwarancją dobrej zabawy będą gorące rytmy i oryginalne drinki na bazie Tequili Camino Real.

Zaskocz swoich znajomych i zaproś ich na karnawałową, roztańczoną fiestę w swoim domu. Niech motywem przewodnim będzie błękit wody i gorące słońce. Przygotuj lekkie przekąski i oryginalne drinki na bazie tequili Camino Real i baw się z przyjaciółmi do białego rana.

Błękit oceanu
Wspomnienie szmaragdowej wody i ciepłego piasku pod stopami szybko przywoła klasyczny drink na bazie tequili w niecodziennym wydaniu – Blue Margarita . Intensywny, niebieski kolor nada jej Blue Curaçao. Curaçao to jedna z wysp Antyli, gdzie uprawiane są gorzkie pomarańcze wykorzystywane do produkcji tego alkoholu. Połączenie go
z tequilą Camino Real to idealne rozwiązanie na oryginalny drink. Blue Margaritę można bardzo łatwo przygotować, a jej efektowny wygląd i doskonały smak z pewnością zostanie doceniony przez Twoich gości.
 
Blue Margarita
Składniki:

65 ml Tequili Camino Real Blanco
35 ml likieru Cointreau
15 ml Blue Curacao
35 ml soku z limonki lub cytryny

Sposób przygotowania: Do shakera wypełnionego lodem wlewać kolejno: sok z limonki lub cytryny, Cointreau, Blue Curacao oraz Tequilę Camino Real Blanco. Potrząsnąć energicznie shakerem, a następnie przelać gotowy koktajl do przygotowanego wcześniej kieliszka.

Egzotyczny wschód słońca
Zapewnij swoim gościom słoneczną atmosferę dzięki Tequili Sunrise na bazie Camino Real. Jej radosne kolory i doskonały smak przywołają dobry nastrój i wspomnienie ciepłych dni. Tajemnicą jej efektownego przejścia kolorów żółci i czerwieni, które przypominają wschód słońca, jest wykorzystanie składników o różnej gęstości.
 
Składniki:
50 ml Tequili Camino Real Blanco
100 ml soku pomarańczowego
10 ml grenadyny

Sposób przygotowania: Tequilę Camino Real Blanco wraz z sokiem pomarańczowym wlać do szklanki typu highball wypełnionej lodem. Następnie dodać delikatnie odrobinę grenadynę tak aby osiadła na dnie szklanki.
Możesz również zaserwować swoim gościom Tequilę Sunset. Zamiast soku
z granatu dodaj ciemną brandy jeżynową, a efekt na pewno Cię oczaruje.

Daj się ponieść fantazji i poeksperymentuj z Tequilą Camino Real. Na przekór zimie urządź wspaniałą meksykańską fiestę i świętuj w doskonałym nastroju karnawał ze swoimi przyjaciółmi.

Ilość odsłon: