Sześć podstawowych zasad efektywnego zmywania

Zmywarki Miele już od ponad osiemdziesięciu lat sprawiają, że domowe obowiązki należą do przyjemności. Dzięki nim  oszczędzamy codziennie mnóstwo czasu i energii.

Aby jednak zmywanie było maksymalnie efektywne, należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach :

  1. Przed włożeniem naczyń do zmywarki należy usunąć większe resztki dań z powierzchni zastawy.
  2. Nie należy myć ręcznie naczyń przed włożeniem do zmywarki, ponieważ niepotrzebnie zwiększamy tym zużycie wody.
  3. Należy załadować naczynia do zmywarki zgodnie ze schematem układania naczyń i sztućców zawartym w instrukcji obsługi, aby maksymalnie wykorzystać miejsce w urządzeniu.
  4. Zaleca się załadowanie zmywarki możliwie najpełniej. Wykorzystując maksymalnie pojemność urządzenia  zapewniamy jeszcze bardziej ekologiczne zmywanie od mycia ręcznego.      
  5. Zwracać uwagę, czy sól oraz nabłyszczasz są na bieżąco dozowane do urządzenia. Zmywarki Miele przypominają o konieczności uzupełnienia tych detergentów. W przypadku stosowania tabletek typu „2 w 1” lub „3 w 1” wybrane modele zmywarek odpowiednio przystosują swoje działanie do środków wielofunkcyjnych.
  6. Należy wybrać odpowiedni program zmywania. Szczególnie istotne jest dopasowanie temperatury i cyklu zmywania do rodzaju oraz stopnia zabrudzenia naczynia.

Jako ekspert w dziedzinie zmywania firma Miele oferuje środki do zmywarek z serii CareCollection , które zapewniają nie tylko doskonałe efekty mycia , ale również oferują kompletny program odświeżania, czyszczenia i pielęgnacji urządzeń . Opracowana we współpracy ze specjalistami Miele formuła tych środków sprawi, że Państwa naczynia będą lśniły czystością!

Wszystkie środki do zmywarek dostępne są na www.miele-shop.pl .

Ilość odsłon: