Nastrojowe świąteczne śniadanie
Jednym z najważniejszych, obchodzonych podczas Świąt Wielkanocnych elementów polskiej tradycji jest uroczyste śniadanie wielkanocne, które spędzamy w gronie najbliższej rodziny.

Rodzinne, świąteczne spotkanie, na którym składamy najbliższym życzenia odbywa się przy odświętnym i suto zastawionym stole. Uroczystą atmosferę tego dnia podkreśla elegancka zastawa i z wielkanocnymi akcentami dekoracja stołu.

W kolekcji holenderskiej marki Rivièra Maison znaleźć można wiele inspirujących produktów zarówno użytkowych jak i ozdobnych, które doskonale sprawdzą się na naszym świątecznym stole.

Wśród propozycji zdobione w charakterystyczne dla marki Rivièra Maison napisy talerze, filiżanki i kubki, są również wiklinowe kosze w różnych kształtach i wymiarach, szklane patery na ciasta, popularna  solniczka i pieprzniczka EGGS , szklane wazony na kwiaty, których z pewnością nie powinno zabraknąć na stole i wiele innych...   

 Oprócz świątecznego nastroju, pomysłowe produkty  Rivièra Maison wprowadzą do naszego domu długo wyczekiwaną przez nas wszystkich atmosferę wiosny.

opr. md

Marka Rivièra Maison: www.houseandmore.pl

Ilość odsłon: