Mieszkanie na wiosnę

 

Dobrym pomysłem na odświeżenie mieszkania na wiosnę może być wprowadzenie do naszych wnętrz mieszkalnych  chociaż kilka wiosennych akcentów.

Takim rozwiązaniem mogą być różnego rodzaju dodatki dekoracyjne i wyposażeniowe w żywych kolorach jak np. te z linii Primavera od Dekoria.pl

„ Pożegnajmy zimową chandrę, a chłodną przestrzeń przemieńmy w pełne ciepła wnętrze. Osiągniemy to za pomocą tkanin o optymistycznym designie, który zawiera w sobie wszystko to, co najpiękniejsze - bogactwo kolorów i ciekawe wzornictwo. Pozwólmy, aby pozytywny nastrój udzielił nam się już teraz. Urocze dekoracje - kolorowe wazony, urocze figurki czy barwne zastawy stołowe - przywołują na myśl najpiękniejsze wspomnienia.
Podobnie oddziałują na nas dodatki takie, jak poduszki, zasłony czy obrusy  z typowo wiosennych kolekcji
- mówi Agnieszka Rybka, dyrektor sprzedaży Dekoria.pl. 

Primavera została zainspirowana pełną życia wiosną, jasne, delikatne i lekkie materiały przywołują na myśl budzącą się do życia naturę. W kolekcji Primavera zachwycić mogą przeurocze desenie takie jak: delikatne motyle, romantyczne kwiaty, kropki czy paski. Przywołane motywy stanowią nieprzerwanie numer 1 wśród światowych trendów dekoratorskich.

" Tkaniny z linii Primavera mogą być łączone w dowolny sposób. Co ciekawe, doskonale komponują się z innymi kolekcjami np. Jupiter, tworząc oryginalne stylizacje " - przekonuje Agnieszka Rybka. 

Wprowadzając do naszych wnętrz mieszkalnych nawet kilka najmniejszych zmian wiosennych uzyskamy dodatkową dość często potrzebną nam dawkę energii, która z pewnością przełoży się na dobry humor i na należne już nam po zimie dobre samopoczucie.

Ilość odsłon: