Kuchnie Family Line
13-06-2013

To co wyróżnia meble kuchenne Family Line to różnorodność barw i stylów oraz swoboda kompozycji połączona z funkcjonalnością.

Bogatą ofertę wyposażenia oraz mnóstwo pomysłów na aranżację każdej kuchni znaleźć można w najnowszym katalogu Rodzinnych Kuchni Family Line Black Red White.

System szafek kuchennych Family Line to propozycja dla miłośników praktycznych i efektownych rozwiązań. To niezwykle szeroka i zróżnicowana oferta pozwalająca na indywidualne zagospodarowanie zarówno niewielkich aneksów, jak i dużych kuchni.

Znajdziemy w niej niemal 70 modułów, w tym różnego typu szafki dolne i górne, szafki narożnikowe, witryny czy szafy wielofunkcyjne, które mogą służyć jako wysokie szafki z półkami do przechowywania zapasów ale można je wykorzystać również do zabudowy piekarnika, lodówki czy kuchenki mikrofalowej.

W ofercie dostępnych jest 30 modeli frontów – zarówno nowoczesne fronty lakierowane, szklane wykończone aluminiową ramką, jak również stylizowane, wykonane z drewna. Miłośnicy egzotycznych wzorów czy prostych, klasycznych form również znajdą coś dla siebie. Ponadto, do wyboru są 3 kolory korpusów, 7 rodzajów blatów i 14 modeli uchwytów.

W meblach kuchennych Black Red White nie mogło zabraknąć praktycznych rozwiązań, które ułatwiają przygotowywanie posiłków i wykonywanie codziennych czynności w kuchni. Wszystkie szafki okapowe wyposażone są w podnośniki gazowe i system cichego domykania.

Amortyzatory są również dostępne w pozostałych szafkach. Szafki stojące posiadają regulowane nóżki, dzięki którym poziomowanie mebli jest bardzo łatwe. Regulacja poziomowania jest również możliwa we wszystkich modułach wiszących.

Natomiast trwałe, metalowe szuflady typu SAMBOX występują w dwóch różnych wysokościach. Wśród wyposażenia dodatkowego znajdziemy również listwy wieńczące i cokołowe czy różnego rodzaju oświetlenie. Co więcej, istnieje możliwość wykonania blatów na zmówienie.

W ramach oferty Rodzinnych Kuchni Family Line dostępnych jest także 18 gotowych kompletów o szerokości 260 cm, które w zależności o potrzeb można rozbudować o dodatkowe szafki. Tak szeroki wybór zapewnia swobodę aranżacji każdej kuchni.

Teraz każdy może zostać projektantem swojej kuchni.

Na stronie www.brw.com.pl można skorzystać z bezpłatnego programu 3D Creator Family Line i zaprojektować wymarzoną kuchnię w domowym zaciszu.

Dobra wiadomość jest taka, że kuchnie Family Line dostarczane są do salonu już w ciągu 7 dni roboczych.

Black Red White

Ilość odsłon: