Siła w ogniu!
21-05-2009

Firma ARDO w trosce o dbałość o nasze wydatki wprowadzila na rynek kuchnie gazową TLE 6640 G6X.

Tradycyjny wygląd urządzenia wraz z nowoczesnym kolorem INOX to idealna propozycja dla klientów oczekujących tradycyjnych lecz nie banalnych rozwiązań za rozsądną cenę.

Cechami, które wyróżniają urządzenie spośród oferty kuchnii gazowych ARDO są łatwa obsługa i wysoka energooszczędność.

Tradycyjne rozmieszczenie pokręteł w górnym panelu sterowania, zapewnia łatwą i szybką obsługę. Znaczącym atutem kuchnii jest system przeciwwypływowy zabezpieczenia gazu, który posiadają zarówno palniki jak i piekarnik.

System ten chroni przed ulatniającym się gazem w przypadku, gdy płomień samoczynnie zgaśnie. Ruszta żeliwne, zapewniają większą stabilność podczas przyrządzania posiłków, natomiast tworzywo z jakiego są wykonane gwarantuje dożywotnią wytrzymałość materiału.

Wnętrze piekarnika zostało pokryte emalią EASY TO CLEAN ułatwiającą sprawne i skuteczne czyszczenie wnętrza.

Dzięki akustycznemu, mechanicznemu TIMEROWI kuchnia zawsze poinformuje nas o zakończeniu pracy piekarnika. Dodatkowy wskaźnik temperatury grzania zamieszczony na górnym panelu sterującym, na bieżąco informuje o mocy grzania tym samym wykluczając przypalenie przygotowywanej potrawy.

Funkcja ROŻEN, w którą jest wyposażony piekarnik zaspakaja potrzeby smakoszy preferujących wykwintne i różnorodne potrawy. Natomiast mistrzowie grillowania nie muszą już wyczekiwać do sezonu letniego model TLE 6640 G6X posiada funkcję GRILL i doskonale sełnia swoje funkcje.

Kuchnia gazowa TLE 6640 G6 ARDO umożliwia szybkie, bezpieczne a przede wszystkim energooszczędne przyrządzanie nawet wyszukanych specjałów na udane przyjęcie.

Tradycyjna linia urządzenia oraz srebrny kolor to propozycja dla klientów lubiących modelowe rozwiązania w aneksach kuchennych.                      

 

Ilość odsłon: