Nowości kuchenne Black Red White w promocyjnych cenach
10-09-2009

11 września ruszyła kolejna promocja Black Red White – jednego z największych w Polsce producentów i dystrybutorów mebli pokojowych i kuchennych oraz artykułów wyposażenia wnętrz.

Obniżki cen obejmą wybrane kuchnie na indywidualne zamówienie, które można będzie kupić nawet 30% taniej.

Akcja potrwa do 24 października. Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.brw.com.pl oraz w studiach kuchni Black Red White, biorących udział w promocji.

Wybrane kuchnie dostępne będą z 20% rabatem, a przy zakupie mebli wraz z wytypowanym sprzętem AGD, Black Red White oferuje    upust w wysokości 30% na zakupione szafki, fronty i blaty.

„Kolejna promocja mebli kuchennych Black Red White to doskonała okazja do aranżacji kuchni zgodnie z najnowszymi trendami wyposażenia wnętrz. Atutem naszych akcji jest to, że oferujemy klientom najnowsze kolekcje z dużymi rabatami, co pozwala na zmianę wyposażenia lub umeblowanie nowej kuchni przy stosunkowo niedużych kosztach. Atrakcyjne ceny nowości sprawiają, że nasi klienci coraz częściej decydują się na odważne kreacje swoich wnętrz” – powiedział Robert Sołowij, zastępca dyrektora ds. marketingu i reklamy BLACK RED WHITE SA.


Przebojem najnowszej akcji będzie nowoczesny design: 38th Elysee Avenue w 16 kolorach, każdy w wersji matowej lub na wysoki połysk, a także 85th Play Street w 5 kolorach na wysoki połysk. Wśród nowości klasycznych w promocyjnych cenach pojawią się m.in.: Patetos XXIV, Pretendia XXVII oraz Splendoria XX.

Rabatem zostaną objęte również kuchnie: Cztery Pory Roku, Dziewiąta Symfonia, Tuzin Róż, 87th Smooth Street, 36th Avenue, 82nd Hedar Street oraz 35th Park Avenue.

Ilość odsłon: