Black Red White urządza z „Dekoratornią” kolejne mieszkanie
22-09-2009

Asortyment Black Red White – jednego z największych w Polsce producentów i dystrybutorów klasycznych oraz nowoczesnych mebli mieszkaniowych, a także artykułów wyposażenia wnętrz – zostanie wykorzystany w programie „Dekoratornia” do aranżacji 27-metrowego warszawskiego mieszkania.

Projektanci odnowią je i urządzą w nowoczesnym, minimalistycznym stylu oraz optycznie powiększą. Efekty prac będzie można zobaczyć w TV4 w dwóch kolejnych odcinkach, których emisja odbędzie się 23 i 27 września 2009, o godz. 12.30.

Mieszkanie aranżowane przez projektantów we wrześniowych odsłonach „Dekoratorni” przeznaczone jest do kapitalnego remontu. Dzięki pracom architektów lokal zostanie utrzymany w jasnych barwach. Uzupełnieniem bieli będzie fiolet na podwieszanym suficie oraz jednej ze ścian, który doda wnętrzu eleganckiego akcentu.
„Udało nam się diametralnie zmienić niewielkie mieszkanie i pokazać, że nawet tak mała powierzchnia daje olbrzymie możliwości aranżacyjne. Postanowiliśmy jak najbardziej otworzyć przestrzeń likwidując ściany i wprowadzając jasną kolorystykę. W efekcie powstało nowocześnie urządzone, klimatyczne wnętrze, w którym funkcjonalnie wykorzystano każdy metr” – powiedziała projektantka Urszula Kołodziejek-Herman.

Projektanci wyburzą ściany tworząc z dwóch pomieszczeń jeden pokój dzienny oraz kuchnię połączoną z salonem. W mieszkaniu zaaranżowana zostanie również sypialnia, którą od pokoju będzie dzielić niski betonowy murek. Posłuży on jednocześnie jako ściana dla sofy, tworząc dynamiczną kompozycję przestrzenną powiększającą optycznie wnętrze.


Architekci wnętrz przygotują też aranżację kuchni. Nowoczesnego charakteru nadadzą jej proste, lakierowane białe fronty mebli kuchennych 152 tafla MDF z oferty Black Red White oraz barek ozdobiony oryginalną fototapetą. Jasne, lekkie i bardzo pojemne szafki powieszone pod sufitem pozwolą na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Dla urozmaicenia, między szafkami zamiast zwykłych kafelków zostanie zastosowany dekoracyjny beton. W łazience natomiast pojawi się czarna glazura z błyszczącym, drobnym wzorem oraz brokatową fugą.

Współpraca BLACK RED WHITE SA z „Dekoratornią” prowadzona jest od 2005 roku. Program od lat cieszy się wysoką oglądalnością – szczególnie wśród kobiet z dużych miast – stale zdobywając nowych zwolenników.

www.brw.com.pl

Ilość odsłon: