Kuchnie Stoves. Zmieniamy oblicze gotowania.
19-05-2011
Tagi: agd, kuchenki, stoves

Firma Stoves należy do grupy Glen Dimplex Home Appliances Ltd. i jest liderem na rynku kuchenek wielofunkcyjnych, a zarazem jedną z największych i najczęściej wybieranych marek urządzeń domowych w Wielkiej Brytanii i w całej Europie już od 90 lat.

Stoves powstała 14 lutego 1920 roku i od początku swojego istnienia postawiła sobie za cel zmianę oblicza gotowania.

Od prawie stu lat właśnie to robimy! Zmieniamy oblicze kuchni, a każdy dzień inspiruje nas do rozwijania i poszerzania naszej oferty innowacyjnych produktów,  przesuwania granic kuchennej technologii  oraz ustanawiania coraz wyższych standardów w angielskiej produkcji.

Stoves jest jednym z nielicznych producentów sprzętu kuchennego, który wytwarza wszystkie swoje produkty w Wielkiej Brytanii przez wyspecjalizowanych pracowników, którzy przywiązują wagę do najmniejszych szczegółów. Dokładnie wiemy, czego oczekują od naszych urządzeń kucharze, dlatego projektujemy nasze kuchnie według sugestii i rad najlepszych specjalistów.

Od 2011 roku nasza marka jest dostępna również w Polsce, by inspirować pokolenia amatorów gotowania i profesjonalnych szefów kuchni oraz by przekonać ich, że znak firmowy Stoves jest symbolem najwyższej jakości w kuchni.
Nie zapominamy o elegancji i stylu naszych produktów, czego dowodem są  linie kuchenek Stoves Richmond i Stoves Sterling.

Obie linie dostępne są w formatach 550 mm, 900 mm, 1000 mm i 1100 mm i oferują zarówno klasyczną formę, jak i współczesny design, a także solidną budowę i wielość funkcji, by dać użytkownikom powód do zadowolenia. Tak więc niezależnie od tego jaki styl preferujesz, jaką opcję gotowania wybierasz lub jakiej wielkości urządzenia poszukujesz, możesz mieć pewność, że wyjdziemy naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Stoves Richmond to połączenie tradycyjnych wartości gotowania z klasyczną stylizacją i solidną jakością budowy. Od kompaktowego modelu kuchni 550 z serii mini, aż po indukcyjną Richmond 1100 oraz gazowo-elektryczną Richmond 1100, z zaawansowaną technologią oraz klasycznymi kolorami, kuchnie Stoves stanowią nowy standard na rynku tego typu rozwiązań. Zewnętrzny czujnik temperatury wbudowany w drzwi piekarnika oraz efekt mosiężnych frontów tworzą miły akcent retro.

Stoves Sterling to zaawansowana technologia oraz minimalistyczne wzornictwo i współczesne stylizacje, które zostały zaprojektowane, aby wnieść więcej nowoczesności i stylu. Czyste linie, prosta forma oraz solidna jakość wykonania sprawiają, że kuchnie Stoves Sterling są najczęściej wybierane w swojej klasie produktów. Fronty wykonane z hartowanego szkła idealnie harmonizują ze stalowymi dodatkami i wykończeniami.

Niezależnie od wybranego koloru (nierdzewna stal, czerń, czerwień jalapeno lub kokosowa biel), kuchnie Sterling stanowią doskonałe połączenie symetrii, użyteczności i stylu.

Wyłącznym dystrybutorem wielofunkcyjnych kuchni do zabudowy oraz kuchenek  wolnostojących jest firma Stoves Polska.

Aby obejrzeć kolekcję naszych kuchenek zapraszamy na stronę:
www.kuchniestoves.pl

Ilość odsłon: