Oryginalne tapety do kuchni
02-09-2008

Oryginalne tapety do kuchni

Jeśli nasza kuchnia jest smutna i nie posiada własnego charakteru, warto pomyśleć nad wprowadzeniem do niej jakiegoś radosnego akcentu. Pomysłów może być wiele! Wszystko jednak zależy od tego co już w niej mamy i naszej fantazji. Doskonałym pomysłem na jej ożywienie będą oryginalne kuchenne tapety.

Jeśli w naszej kuchni dominuje monotonia kolorystyczna, nie posiadamy nadmiernej ilości sprzętów możemy sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. Prostym i nie kosztownym pomysłem będzie ożywienie ścian za pomocą specjalistycznych tapet samoprzylepnych. Ich montaż nie wymaga zbyt wielkich umiejętności, dlatego każdy z łatwością może sobie poradzić z przyklejaniem.

Kolorowe tapety ożywią kuchnię, wprowadzą do niej odrobinę humoru, nadadzą jej charakter oraz wprowadza nas w nową rzeczywistość. Doskonale sprawdzą się w nowoczesnym jak i tradycyjnym wnętrzu.

Duży wybór, spośród oferty rynkowej, pozwala wybrać wariant najodpowiedniejszy do naszego gustu i pomysłu. Jeśli jednak nie znajdziemy w sklepie odpowiedniego wzoru lub wymiaru warto skontaktować się z firmą ARTOFWALL, która dopasuje go do odpowiadających nam parametrów lub też zaprojektuje nowy wzór na nasze indywidualne życzenie.

W przypadku zamówienia indywidualnego wzoru, będziemy musieli ponieść większe koszty i poczekać na tapetę do 10 dni roboczych od momenty dokonania wpłaty.

Rekomendowane kolorowe tapety do kuchni sygnowane przez ARTOFWALL wykonane są z wysokiej jakości materiału (jakość marki 3M) oraz laminatu, którym są pokryte. Tym sposobem dają gwarancję do wieloletniego użytkowania oraz  zapewniają najwyższą odporność na uszkodzenia i kontakt z wodą.

Kolorowe tapety i naklejki można obejrzeć i zamówić przez Internet wchodząc na www.artofwall.com.pl lub w atelier dekoracji ściennych GLAMSTORE ARTOFWALL CONCEPTS 4HOME, w Warszawie przy ul. Walecznych 66/4. Wszyscy którzy udadzą się do sklepu będą mogli porozmawiać z stylistką wnętrz i plastyczką Joanną Szachowską-Tarkowską, która pomoże wybrać odpowiedni wzór tapety lub naklejki ściennej.

Ilość odsłon: