Metamorfozy z Black Red White w „Dekoratorni”!
15-05-2009

Meble firmy Black Red White zostały po raz kolejny wykorzystane do aranżacji wnętrz w telewizyjnym programie „Dekoratornia”.

W niedzielę, 17 maja, architekci Ola Klupińska i Maciej Bogaczewicz zaprezentują wyjątkową metamorfozę małej kuchni, której podstawę stanowią meble z linii Modern Line firmy Black Red White.


Projektanci 188. odcinka „Dekoratorni” zmierzą się z problemem kuchni bez okien.

Poszukają idealnego rozwiązania łączącego elementy estetyczne i funkcjonalne.

Dzięki wykorzystaniu kompletu białych, nowoczesnych mebli z linii Modern Line rozświetlą i optycznie powiększą wnękę kuchenną. Szklane fronty mebli dodatkowo podkreślą nowoczesny i elegancki charakter wnętrza.

 

W efekcie aranżowana przestrzeń - mimo niewielkich rozmiarów - znacznie zyska na funkcjonalności.


„Działamy w branży meblowej od wielu lat. Wiemy, że nie wszystkie mieszkania posiadają jasne, przestronne kuchnie. Dlatego, mając na uwadze Klientów i ich zróżnicowane potrzeby, oferujemy kuchnie, które są projektowane i wykonywane na indywidualny wymiar. W ‘Dekoratorni’ architekci wnętrz - wykorzystując nowoczesną linię Modern Line – pokażą, że przestrzeń nawet małej kuchni może być znakomicie zagospodarowana zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym” – powiedział Robert Sołowij, zastępca dyrektora ds. marketingu i reklamy BLACK RED WHITE SA.


BLACK RED WHITE SA od 2005 roku współpracuje z „CDN STUDIO - Elżbieta Kuźniacka”, producentem telewizyjnej „Dekoratorni”.

Program ten jest nadawany w stacji TV4 dostępnej w ponad 20 miastach Polski oraz za pośrednictwem platform cyfrowych. Odcinki premierowe „Dekoratorni” emitowane są niedziele o godz. 12.30, natomiast archiwalne pokazuje Polsat-2.

Ilość odsłon: