NewsyZaproponuj newsa

Serwis internetowy miesięcznika KUCHNIA

Data dodania
2012-03-01
Ocena
0
Kategoria
Kulinaria
Liczba komentarzy
0
Ocena
+0 / 0
Wyświetleń
285
Tagi
agora, serwis internetowy, magazyn kuchnia,

Opis

Interesujące przepisy, felietony i relacje z kulinarnych podróży oraz porady przydatne w każdej kuchni...

... to wszystko można znaleźć w nowym serwisie internetowym miesięcznika "Kuchnia", dostępnym pod adresem www.magazyn-kuchnia.pl.

Na stronie, oprócz najnowszych i najciekawszych receptur na oryginalne dania zgromadzonych w dziale "Przepisy", można przeczytać opisy wypraw kulinarnych - w części "Podróże" oraz "Felietony", które piszą dla serwisu publicyści związani z "Kuchnią": Tessa Capponi-Borawska, Marek Bieńczyk, Tadeusz Pióro i Ludwik Lewin.

Wśród głównych działów serwisu znalazły się także: "Design w kuchni" - z informacjami dla internautów, którzy chcą urządzić lub udekorować kuchnię oraz planują zakup kulinarnych gadżetów, "Alkohole" - prezentujący historie różnych trunków i sposoby ich podania, a także "Eco" - z artykułami o polskich produktach ekologicznych i regionalnych oraz filozofii i ruchu Slow Food. Natomiast w dziale "Magazyn" publikowane są wybrane teksty i przepisy z papierowego wydania "Kuchni".

Atutami nowego serwisu są duże, piękne zdjęcia autorstwa fotografów współpracujących dotychczas z magazynem "Kuchnia". Strona ma też łatwą nawigację oraz przejrzystą i prostą, a zarazem elegancką formę graficzną.

www.agora.pl

Dodał

admin

admin

Oceń
Głosów
0

Dodaj stronę do innych serwisów

  • Digg.pl
  • del.icio.us
  • Google
  • Facebook
  • Reddit
  • Wykop.pl
  • Fark
  • Furl
  • Gwar.pl
  • Linkr.pl
  1. Wyślij do znajomego

    ?
    ?
    ?
    Kod weryfikacyjny
  2. Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, zaloguj się

Lista komentarzy

Nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Zaloguj

Ostatnio aktualizowane newsy

Więcej

Partnerzy serwisu

  • GLOBALO